Zachowania seksualne w uwodzeniu

Chcesz się ze mną skontaktować? Nic trudnego!
708 777 178 Tylko 4,92 zł/min
RMSU. pod nr: 73856 (3,69 zł/sms)
Chcesz rozmawiać taniej?
Zapłać z góry a oddzwonię do Ciebie!
już od 1,50 zł/min
Zamów rozmowę

Chyba większość osób się zgodzi, że gdy ktoś opisuje kobietę, która mu się bardzo podoba, to zazwyczaj brzmi to w sposób następujący: „Ma coś wyjątkowego”ch lub „To nie tylko to, że jest ładna, ale też coś, co powoduje, że mnie kręci”. Prawda jest taka, że właśnie kobiece zachowanie seksualne jest tym czymś, co tak przyciąga mężczyzn.

Zabawne, że to, co nazywamy „miłosnymi feromonami”, „przeznaczeniem”, „zrządzeniem losu” nie jest niczym innym, jak po prostu ich zachowaniem seksualnym. Na pewno pamiętasz sytuacje, gdy wyjątkowo atrakcyjna kobieta przeszła pewnym krokiem obok Ciebie, na moment odwróciła się w Twoja stronę, lekko uśmiechnęła się, po czym poszła dalej pewnym krokiem, zadziornie kołysząc biodrami. Lub gdy młoda, piękna kobieta podeszła do Ciebie, mrugnęła długimi rzęsami i delikatnym głosem, przy którym nie byłeś w stanie nic z siebie wykrztusić, powiedziała: „Masz może zapalniczkę?”. Przy tym demonstrując wszystkie swoje atuty… Oczywiście, podeszła, zabrała swój ogień i odeszła na bok, abyś mógł ją zaczepić i nawiązać znajomość.

Kobiecy uśmiech, barwa głosu i wymowne spojrzenie przyciągają uwagę niezależnie od ogólnej atrakcyjności kobiety. Zachowanie seksualne jest więc przepełnione przekazem niewerbalnym, jest to zresztą fakt znany od dawna. Ważne jest co innego: najbardziej atrakcyjne są kobiety, których zachowanie pociąga przez CAŁY CZAS. Aby nie były posądzane o lekkie obyczaje, ich zachowanie przez cały czas jest napełnione: przerzucaniem odpowiedzialności („To nie moja wina, to on rozpoczął”), prowokacją („Co ty robisz!?”), nagłą zmianą zachowania („Przepraszam, nie dałam rady…”), etc.

Ćwiczenie 1
Przeanalizuj wszystkie znajome Ci kobiety i zanotuj, które z nich najczęściej odbierasz jako seksualne partnerki.

Teraz co ważne – męskie seksualne zachowanie daje ten sam, a nawet większy rezultat. Problem w tym, że mężczyźni zwracają na nie zbyt mało uwagi. Odpowiednia barwa oraz intonacja głosu, zabawa w bliżej-dalej, pewność siebie, prowokacyjność w zachowaniu, życiowy relaks, niezależność – te cechy męskiego zachowania seksualnego są o wiele bardziej ważne niż wszystkie techniki NLS oraz gotowe teksty razem wzięte. Co więcej, są one NAJWAŻNIEJSZE przy kontakcie z kobietami oraz po prostu w życiu.

Rzucić seksualne wyzwanie wszystkim kobietom. Nie brać przypadkowych, pijanych lasek z imprezy, by przelatywać je w okolicznej klatce schodowej, lecz RZUCIĆ SEKSUALNE WYZWANIE KOBIETOM, które nam się rzeczywiście podobają. Bardzo często kobiety tak naprawdę nie są świadome swoich seksualnych zachowań. Kiedy olbrzymi wieloryb idzie ulicą, ubrana w ciuchy od Versace i uśmiecha się swoim bezzębym uśmiechem do wszystkich przejeżdżających obok książąt na białych koniach, zawsze się znajdzie ten jeden, który zatrzyma się, weźmie ją do dentysty, gdzie za SWOJE pieniądze kupi jej nowe, olśniewające zęby, a później zrobi z niej księżniczkę. Taki olbrzymi wieloryb nie będzie się oddawać pierwszemu lepszemu, ona znajdzie swojego księcia oraz pozwoli mu się zdobyć… a później go zostawi, wymieniając na księcia z bardziej rasowym koniem. Później on będzie opowiadać swoim kumplom przy butelce piwa, jaką była suką jego była oraz jak to ona była najbardziej SEKSOWNĄ kobietą w jego życiu. Kumple będą wzdychać, kiwać swoimi ogolonymi głowami oraz wspominać, że one wszystkie są takie same…

Seksualne zachowanie jest jednym z podstawowych składników męskiej atrakcyjności zgodnie z Teorią 100 Punktów Atrakcyjności Mężczyzny, na której opiera się metodologia RMSU. Zachowanie seksualne jest odbiciem Twojego stanu wewnętrznego, oraz tego, w jaki sposób wyrażasz ten stan. Twój stan wewnętrzny, a więc emocje, które odczuwasz, w tym m.in. pewność siebie, poczucie własnej atrakcyjności, pragnienie seksu z kobietą, która jest dla Ciebie atrakcyjna, jest komunikowany w przeważającym stopniu za pomocą zachowań niewerbalnych. Bardzo często, jeżeli już osiągniesz ten stan, to Twoje ciało zaczyna samo go wyrażać poprzez odpowiednią mowę ciała. Ważne jest również nadawanie temu przekazowi właściwego zabarwienia (odpowiedni ton głosu, tempo, barwa).

W najlepszym wypadku, gdy we właściwy sposób zakomunikujesz swoje zachowanie seksualne, kobieta podświadomie poczuje, że pragniesz seksu, będącego częścią Twej natury (a nie przejawu desperacji spowodowanej brakiem seksu przez ostatnie parę tygodni, miesięcy, czy nawet i lat…) i zacznie odbierać Cię w zupełnie inny, pożądany dla Ciebie sposób…

Ćwiczenie 2
Wybierz się do gay club’u, by zaobserwować, w jaki sposób homoseksualiści uwodzą się nawzajem, a w szczególności w jaki sposób komunikują swój stan wewnętrzny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *