Jak wzbudzić zainteresowanie kobiety?

Czy zdarzało ci się, że na randce z kobietą w jakimś momencie następowała niezręczna cisza? Wydawało ci się, że wszystkie tematy zostały już poruszone i nie wiedziałeś, co mówić dalej, ona natomiast siedziała lekko skrępowana i co jakiś czas rzucała w twoją stronę badawcze spojrzenie? Z pewnością taka sytuacja zdarzyła się prawie każdemu z nas.

W swojej młodości miałem z tym dość często kłopoty, dlatego w pewnym momencie zacząłem zgłębiać temat uwodzenia kobiet. Zdecydowałem, że nauczę się rozmawiać z kobietami w sposób dla nich ciekawy i że więcej takie sytuacje w moim życiu nie będą miały miejsca. Poniższe wskazówki pomogą ci sprawić, że twoja rozmowa z kobietami będzie bardziej barwna i emocjonująca. Całkiem możliwe, że, stosując się do tych rad, kiedyś usłyszysz: „wow, jesteś naprawdę fajnym, ciekawym gościem!”.

1. Bądź oryginalny. Brzmi to jak bardzo prosta, banalna wręcz rada. Mówiąc to, mam na myśli, aby podczas rozmowy poruszać jak najmniej codziennych tematów typu praca, studia, pogoda, etc. Są one mało interesujące, chyba że jesteś kaskaderem, prezenterem telewizyjnym lub gwiazdą rocka.

2. Mężczyźni, prowadząc logiczną rozmowę, z reguły opierają ją o różnego rodzaju fakty. Dla kobiet najbardziej istotną częścią rozmowy jest jej ładunek emocjonalny. Pamiętaj, by każde wydarzenie, o którym opowiadasz, oprócz faktów, miało różnego rodzaju emocjonalne cechy. Właśnie o nich staraj się opowiadać! Jeżeli opowiadasz o tym, jak spacerowałeś plażą Antalii, obowiązkowo przypomnij, jak wiatr owiewał twoje włosy, słońce ogrzewało twoją twarz, natomiast pod nogami czułeś miękki, jedwabisty piasek. Opowiedz jej, co dokładnie czułeś, będąc tam, jakie miałeś myśli w swojej głowie. Zwracaj uwagę na szczegóły, to jest bardzo istotne!

3. Jeżeli to jest dopiero początek waszej znajomości, najlepszym tematem do rozmowy jest ona sama. Większość kobiet lubi opowiadać o sobie i wystarczy, że zadasz jej kilka pytań na jej temat i już możesz być przygotowany na godzinę słuchania historii z jej życia. W dodatku, opowiadając o sobie, kobieta będzie uważać cię za bardzo dobrego słuchacza, dzięki czemu uczucie komfortu między tobą a nią będzie wzrastało.

4. Zadawaj otwarte pytania, które wymagają bardziej rozwiniętej odpowiedzi, niż słowa „tak” lub „nie”. Staraj się zadawać również pytania, które mogą się wiązać z pozytywnymi momentami w jej życiu. Zapytaj się jej, jak spędziła ostatnie wakacje (zazwyczaj ludzie, poza nielicznymi wyjątkami, spędzają wakacje w sposób przyjemny) lub jaki dzień był najszczęśliwszym dniem w jej życiu.

5. Miej w pamięci 5 ciekawych historii ze swojego życia. Najlepiej, aby to były śmieszne historyjki, które wiążą się z mnóstwem pozytywnych emocji. Naucz się opowiadać je w sposób wyjątkowo efektowny. W przypadku, gdy nastąpi niezręczna cisza, zawsze możesz opowiedzieć jedną z tych historii.

6. Napisz na kartce 10 tematów, które są dla ciebie ciekawe i które wiążą się z mnóstwem pozytywnych emocji. Naucz się mówić na każdy z tych tematów przez co najmniej 10 minut. Przykładowymi tematami mogą być: wakacje (gdzie i w jaki sposób je spędziłeś), dobry sposób na odpoczynek (kluby, wystawy, klimatyczne miejsca).

7. Jeżeli poczujesz, że uczucie komfortu między wami wzrosło, możesz zagrać z nią w “marzenia”. Zadawaj pytania w stylu: „Jakie miałabyś 3 życzenia, gdybyśmy razem złapali złotą rybkę” lub „Gdybyś znalazła walizkę z milionem dolarów, w jaki sposób chciałabyś go wydać?”.

8. Rozmowy o seksie. Oczywiście one mogą was bardzo mocno do siebie zbliżyć, natomiast należy pamiętać, by rozmowy na temat seksu rozpoczynać dopiero wtedy, gdy zbudujesz podstawowy poziom zaufania oraz komfortu w relacji. „Twój pierwszy raz”, „co najbardziej podoba Ci się w seksie”, „Jeżeli mogłabyś zostać na jeden dzień mężczyzną, co byś zrobiła”. Tego rodzaju tematy niesamowicie podniecają oraz do siebie zbliżają.

9. Możecie zabawić się w grę polegającą na zadawaniu pytań. Zasady są proste – po kolei zadajecie sobie pytania, na które można odpowiadać tylko prawdą. Raz zadanego już pytania nie można powtarzać. W praktyce już po trzecim pytaniu wszystko się sprowadza do tematu seksu.

10. Jeżeli wyżej wymienione rady nie zadziałały w przypadku jakiejś kobiety, co jest bardzo wątpliwe, zawsze możesz wykorzystać różne psychologiczne gry na poznanie siebie, rutyny oraz różnego rodzaju metafory. Wszystko to bez problemu można znaleźć w Internecie.

Wykorzystanie tych podstawowych rad sprawi, iż twoja rozmowa z kobietą będzie o wiele ciekawsza. Została jednak jeszcze jedna wskazówka – tak naprawdę najbardziej istotna. Polega ona na tym, aby zacząć żyć w sposób bardziej interesujący. Co mam na myśli mówiąc „żyć w sposób interesujący”? To bardzo proste! Znajdź pracę, która rzeczywiście będzie cię rozwijać i przynosić pozytywne emocje, poszukaj dodatkowych hobby, które będą dla ciebie wyjątkowo pasjonujące i rozwijające. Naucz się żyć w sposób bardziej spontaniczny, dzięki czemu sprawisz, że twoje życie będzie o wiele bardziej interesujące. Każdy nowy dzień będzie pełny nowych wyzwań. Żyjąc w ten sposób, będziesz mógł w piątek, zupełnie spontanicznie, wyjechać ze znajomymi na snowboard, po powrocie spotkać się z przyjaciółmi w jakimś klimatycznym miejscu, popijając whiskey i rozmawiając o życiu. W niedzielę zjesz lekkie śniadanie, poczym spędzisz przedpołudnie na basenie lub na siłowni. Później, po saunie czy masażu, zrelaksowany i wypoczęty, wybierzesz się ze znajomym do centrum na kawę. Dosiądziecie się do kilku pięknych kobiet, z którymi umówicie się na wieczór. Wieczorem odwiedzicie znajomych, którzy będą z duża chęcią opowiadać ci historie ze swojego życia, gdyż dawno cię nie widzieli. Fajna atmosfera, pozytywni ludzie, żyjący ciekawym życiem. W poniedziałek natomiast zabierzesz dziewczynę, którą poznałeś w niedzielę na szybką lekcję salsy, następnie na premierę nowego filmu, o którym tak dużo słyszałeś. Po filmie usiądziecie w jakiejś fajnej kawiarence. Wtedy poczujesz na sobie błyszczący wzrok zainteresowanej tobą atrakcyjnej kobiety.

Uwierz mi, żyjąc takim życiem, nigdy nie będziesz miał problemów z tym, że nie będziesz wiedział o czym rozmawiać z kobietą. Twoja codzienność będzie pełna przygód oraz wydarzeń, o których będziesz mógł opowiadać godzinami. Jeżeli natomiast tego rodzaju życie nie jest w twoim stylu, albo jeszcze musisz trochę popracować nad tym, by móc w życiu robić to, co sprawi ci największą przyjemność, zawsze możesz zacząć od wyżej wymienionych 10 wskazówek…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *