Irena

Chcesz się ze mną skontaktować? Nic trudnego!
708 777 178 Tylko 4,92 zł/min
RMSU.Irena pod nr: 73856 (3,69 zł/sms)
Chcesz rozmawiać taniej?
Zapłać z góry a oddzwonię do Ciebie!
już od 1,50 zł/min
📞 Kliknij i zadzwoń (4,92zł/min) ✉️ Kliknij i napisz (3.69zł/sms)

Ostra domina już na Ciebie czeka – wytresuje Cię przez telefon!

Zgłosisz się do mnie na służbę? Przywitam Cię mocnym kopniakiem. Twój twardy fiut trafi w niewolę. Zrobię z nim wszystko, na co będę miała akurat ochotę. Jesteś na to gotowy?

Spanking, bondage i rimming są u mnie na porządku dziennym. To wszystko będziesz musiał znieść z rozkoszą na ustach. Ja nie dyskutuję z facetami, ja wymagam i czekam na realizację. Po serii tortur czeka na Ciebie nagroda: ciepły i złoty dreszczyk prosto do gardła.
O czym marzę?

Często fantazjuję o niewolniku, który będzie szczekał niczym pies pod moimi nogami. Zdominuję Cię całkowicie, aż będziesz błagał o litość. Oj Kochany, nie dam Ci spokoju. Dojdziesz tylko i wyłącznie za moją zgodą. Zaczekasz na moją łaskę – posiniaczony i sponiewierany na podłodze. Ale to nie tak szybko… najpierw wyliżesz mi stopy i to z gracją! Koniecznie bez śliny inaczej dostaniesz dotkliwego kopniaka, a potem poprawię Ci batem. Będziesz próbował się bronić? Ale, po co?! Tylko spróbuj, a usiądę Ci na twarzy i lekko podduszę, a następnie przydepcze Ci jaja moimi szpilkami. Być może wtedy nauczysz się, że trzeba mnie bezwzględnie słuchać. Nędzny psie… masz do mnie zadzwonić! Jeszcze dzisiaj! Rozumiesz?!

Zawsze na 100%!

Nie toleruję stękania i wymyślania. To zawsze ja stawiam warunki. Facet może tylko prosić. Być może wezmę pod uwagę Twoje pragnienia, ale nie zawsze tak się stanie. Moja przyjemność jest najważniejsza! Decydując się na telefon do mnie, od pierwszej chwili zostaniesz moim niewolnikiem.

No dalej! Pokaż, że masz jaja i zadzwoń do mnie! Obcowanie ze mną jest przeznaczone jedynie dla prawdziwych mężczyzn – takich, którzy nie boją się wylądować pod rządami silnej kobiety. Możesz do mnie dzwonić o każdej porze dnia i nocy, ale odbiorę tylko wtedy, kiedy będę mieć na to ochotę. Będziesz musiał potulnie zaczekać…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *