Jak pokonać wymówki przed podejściem do kobiet

Czy przypominasz sobie sytuacje, kiedy idziesz ulicą i obok przechodzi kobieta, którą z chęcia chciałbyś poznać, a następnie miło spędzić z nią czas? Podczas gdy rozważałeś czy warto do niej podejść, ona przechodziła obok Ciebie i szybko znikała.

Jeżeli jesteś mężczyzną, to z pewnością niejednokrotnie spotykałeś się z taką sytuacją. Co sprawiło, że nie wykonałeś pierwszego kroku? Zazwyczaj powody są dwa: brak umiejętności zawierania znajomości oraz róznego rodzaju wymówki, które pojawiały się w Twojej głowie, gdy zastanawiałeś się, czy podejść do owej kobiety.

Jeżeli brak umiejętności zawierania znajomości jest kwestią wiedzy i doświadczenia, to wymówki są stałym elementem, który za każdym razem się pojawia przed podejściem do kobiety. Ciężko powiedzieć, co jest przyczyną tych wymówek, natomiast z pewnością można stwierdzić, że właśnie te wymówki są głównym powodem tego, że nie podchodzimy do kobiet. Przezwyciężenie wymówek to najtrudniejsze zadanie mężczyzny, który chce nauczyć się prawidłowo i skutecznie zawierać znajomości z przedstawicielkami płci pięknej.

Mówiąc o wymówkach, warto dodać, że pojawiają się one tylko w stosunku do kobiet, które nam się podobają fizycznie. Jeżeli obok nas przechodzi „szara myszka” w życiu nie zastanawiamy się nad tym, czy warto do niej podejść i tym bardziej nie pojawiają się w nas żadne wymówki. A więc – pojawiające się wymówki są wiernym sygnałem, że warto zrobić pierwszy krok i podejść do kobiety. Tak, dokładnie, po prostu należy przezwyciężyć opory wewnętrzne i zrobić ten pierwszy krok, aby zawrzeć nową znajomość.

Proponuję teraz przyjrzeć się podstawowym wymówkom, które się pojawiają w nas przy podejściu do kobiet:

1. ”Aaa, niech ona ucieka na drzewo, olewam to“ – wymówka, która jest rezultatem braku pewności siebie. Zamiast tego, aby przyjąć na siebie odpowiedzialność i zrobić pierwszy krok, po prostu przepuszczamy zaistniałą okazję do poznania kobiety.

2. “Ja tego nie potrzebuję“ – klasyczna wymówka. Jeżeli jesteś prawdziwym mężczyzną, przebywanie z kobietą oraz różnego rodzaju tego skutki są Twoimi naturalnymi potrzebami.

3. ”Ona jest zbyt piękna“ – jak by to dziwnie nie brzmiało, ale właśnie ta wymówka jest jedną z najczęstszych. Jeżeli się w nas pojawia, jest to wierny sygnał do tego, że przed nami znajduje się wyjątkowo piękna kobieta. A właśnie takie przecież chcemy poznawać! Zazwyczaj myślimy, że skoro ona jest tak piękna, to z pewnością już kogoś ma. Wyjawię Ci małą tajemnicę – dokładnie tak samo myśli większość facetów, więc szansa, że ona nie będzie miała nikogo jest często sporo większa, niż w przypadku przeciętnych kobiet.

4. ”Kurde, do następnej na pewno podejdę“ – jakież to ludzkie, przekładać wszystko na następny raz. Przypomnij sobie, ile rzeczy w swoim życiu przekładałeś na dzień następny po to tylko aby później nie dotrzymać danej sobie obietnicy. Ten przypadek od innych niczym się nie różni!

5. ”Ona może mi powiedzieć „spadaj”” – może powiedzieć, a może i nie powiedzieć. Dopóki tego nie sprawdzisz, nigdy się nie dowiesz. W jakimkolwiek razie, sukces na zawarcie znajomości przy próbie podejścia jest nieskończenie razy większy, niż w przypadku, kiedy w ogóle nie podejdziemy.

6. „Co o mnie pomyślą sobie inni” – uwierz mi, że innych w ogóle nie obchodzi to, co Ty tak naprawdę robisz. Pomyśl sobie, jeżeli zobaczyłbyś mężczyznę podchodzącego do jakiejś kobiety na ulicy, pewnie pomyślałbyś, że po prostu się znają. Nawet w przypadku, gdy wiesz z całą pewnością, że on właśnie zawiera znajomość, tylko byś pozazdrościł mu tego co robi.

7. „Boję się podejść” – prawda jest taka, że strachu przed podejściem nigdy nie ma. Są tylko różnego rodzaju psychologiczne wymówki, które powodują w Tobie poczucie strachu. Poczucie strachu jest tylko ich konsekwencją.

8. „Nie mam humoru, aby podchodzić” – dość częsta i typowa wymówka. Powiedz mi, jak musisz iść do pracy i nie masz humoru, czy rezygnujesz i nie idziesz do pracy? Raczej nie! Dokładnie tak jest w tym przypadku! Musisz po prostu zrobić pierwszy krok i podejść!

9. „Ja nie wiem, co mam jej powiedzieć” – w tej wymówce mamy dwa źródła – rzeczywisty brak wiedzy oraz umiejętności, który można nadrobić praktykując podejścia, oraz stan stresowy, który stwarza stan „otępienia”. Wystarczy, że podejściesz do kobiety i zaczniesz rozmowę i sam zobaczysz, że ten stan zniknie.

10. „Nie mam czasu” – wymówka śmiechu warta! Przeciętne zawieranie znajomości wraz z braniem numeru zajmuje 5-10 minut! Ten czas nic nie zmieni w Twoim życiu!

11. Swoja własna wymówka – wymówka, który jest charakterystyczna tylko dla Ciebie. Zazwyczaj znajdywanie źródła tej wymówki nei zajmuje dużo czasu! Jednak, jeżeli będziesz miał problem, z chęcią Tobie pomogę! Wystarczy, że napiszesz do mnie na e-mail: menstream@rmsu.pl

Jak widzisz, wszystkie wymówki są tak naprawdę oszukiwaniem samego siebie i nie mają żadnych prawdziwych uzasadnień! Jedyną korzystną rzeczą, którą dają Ci wymówki, to sygnał, że dana kobieta rzeczywiście Ci się podoba!

Wszystkie opisane wyżej wymówki oraz cała teoria wymówek są elementem bloku teoretycznego warsztatów z zawierania znajomości z kobietami. Wydarzenie organizowane jest cyklicznie przez Realną Metodę Skutecznego Uwodzenia (RMSU). W trakcie owego treningu, w ciągu dwóch dni, uczestnicy dowiadują się wszystkiego co wiąże się z prawidłowym i skutecznym wchodzeniem w relacje z kobietami. Bardzo duży nacisk kładziony jest na praktykę, w trakcie której kursanci wykonują szereg zadań, pozwalających im nie tylko przekonać się, że większośc ich własnych barier to iluzja, ale przede wszystkim dających realne wyniki w postaci wielu nowopoznanych kobiet.

W naszej kulturze spontaniczne zawieranie znajomości z kobietami na ulicy, w parku, w środkach komunikacji miejskiej czy też w galerii handlowej to ciągle coś, co dla wielu mężczyzn wydaje się być czymś nienaturalnym a nawet niestosownym. Prawda jest taka, że atrakcyjnych kobiet dookoła nas jest stosunkowo mało, co więcej, jeśli brać pod uwagę krąg naszych bezpośrednich znajomych, to kobiety, które nam sie podobają najczęściej bywają zajęte. Warto więc popracować nad tym, by umieć sięgać w życiu po to, na czym tak naprawdę nam zależy, a więc między innymi by potrafić skutecznie zawierać znajomości nawet z najbardziej atrakcyjnymi kobietami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *