Sex telefon domina

Chcesz się ze mną skontaktować? Nic trudnego!
708 777 178 Tylko 4,92 zł/min
RMSU.domina pod nr: 73856 (3,69 zł/sms)
Chcesz rozmawiać taniej?
Zapłać z góry a oddzwonię do Ciebie!
już od 1,50 zł/min
📞 Kliknij i zadzwoń (4,92zł/min) ✉️ Kliknij i napisz (3.69zł/sms)

Ostra Domina wytresuje cię przez telefon. Teraz!

Prywatne Panie Dominy i suki na telefon

Który z twardym fiutem zgłosi się do mnie na służbę? Przywitam cię gnoju kopniakiem zabawię się tobą a wiedz, że lubię się bawić.Gotowy? A suki, przyjme na uprzednie złożenie CV. Ja zdecyduje czy suki, które się zgłoszą zasługuja na seks z dominą.

Prywatne panie Dominy szukają suki na telefon

Spanking, bondage, rimming i surowa dyscyplina są u mnie na porządku dziennym. Wszystko czego twoja Pani zażyczy sobie musisz znieść z rozkoszą. Brutalna domina sponiewiera niesfornego niewolnika. Po serii tortur być może czeka na ciebie nagroda: ciepły, złoty deszczyk prosto do gardła.

Opowiem Ci moje prywatne marzenie:

Marzę o niewolniku, który będzie szczekał niczym pies pod moimi nogami. Zdominuje Cię całkowicie a ty będziesz błagał o litość, dochodząc w spazmach bólu. Nie dam Ci pokoju, dojdziesz tylko za moją zgodą, posiniaczony i sponiewierany na podłodze. Ale nie tak szybko, najpierw wyliżesz mi stopy, tylko z gracją, bez śliny, jeśli zrobisz to nie tak jak trzeba dostaniesz kopniaka, potem poprawię Ci batem. Jeśli będziesz próbował się bronić, usiądę Ci na twarz i lekko podduszę, a następnie przydepcze ci jaja moimi szpilkami, może wtedy się nauczysz,że trzeba się słuchać dominy, nędzny psie…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *