Sex telefon domina

Chcesz się ze mną skontaktować? Nic trudnego!
708 777 178 Tylko 4,92 zł/min
RMSU.domina pod nr: 73856 (3,69 zł/sms)
Chcesz rozmawiać taniej?
Zapłać z góry a oddzwonię do Ciebie!
już od 1,50 zł/min
📞 Kliknij i zadzwoń (4,92zł/min) ✉️ Kliknij i napisz (3.69zł/sms)

Ostra Domina wytresuje cię przez telefon. Teraz!

Prywatne Panie Dominy i suki na telefon

Który z twardym fiutem zgłosi się do mnie na służbę? Przywitam cię gnoju kopniakiem zabawię się tobą a wiedz, że lubię się bawić.Gotowy? A suki, przyjme na uprzednie złożenie CV. Ja zdecyduje czy suki, które się zgłoszą zasługuja na seks z dominą.

Prywatne panie Dominy szukają suki na telefon

Spanking, bondage, rimming i surowa dyscyplina są u mnie na porządku dziennym. Wszystko czego twoja Pani zażyczy sobie musisz znieść z rozkoszą. Brutalna domina sponiewiera niesfornego niewolnika. Po serii tortur być może czeka na ciebie nagroda: ciepły, złoty deszczyk prosto do gardła.

Opowiem Ci moje prywatne marzenie:

Marzę o niewolniku, który będzie szczekał niczym pies pod moimi nogami. Zdominuje Cię całkowicie a ty będziesz błagał o litość, dochodząc w spazmach bólu. Nie dam Ci pokoju, dojdziesz tylko za moją zgodą, posiniaczony i sponiewierany na podłodze. Ale nie tak szybko, najpierw wyliżesz mi stopy, tylko z gracją, bez śliny, jeśli zrobisz to nie tak jak trzeba dostaniesz kopniaka, potem poprawię Ci batem. Jeśli będziesz próbował się bronić, usiądę Ci na twarz i lekko podduszę, a następnie przydepcze ci jaja moimi szpilkami, może wtedy się nauczysz,że trzeba się słuchać dominy, nędzny psie…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *