Uwodzenie kobiet na:

RMSU i podrywanie kobiet na Facebook'u Uwodzenie kobiet na youtube

E-mail Club

Otrzymuj darmowe porady związane z podrywaniem kobiet oraz wieści ze społeczności uwodzicieli RMSU:

  •  
Dołącz do nas

Podoba Ci się nasz projekt?
Zostań przedstawicielem szkoły
uwodzenia w swoim mieście.
Promuj samorozwój, zwiazany
nie tylko z podrywaniem kobiet.
Skontaktuj się z nami.

Zostać Don Juanem

Pociąg do płci przeciwnej jest w nas wszystkich uwarunkowany biologicznie, jednak natura oprócz mechanizmów, które popychają do działania, dała nam też nieopatrznie emocje takie, jak lęk przed byciem odrzuconym czy też strach pojawiający się przy podejściu do kobiet.

Im ona jest bardziej atrakcyjna, tym te obawy są większe i również większe szanse, że spalisz się już przy pierwszym podejściu i zostaniesz odebrany jako kolejny looser, ktory myśli tylko o jednym. Brzmi znajomo?

Nawet jeśli uda Ci się podejście, to tylko pierwszy krok na drodze do upolowania zdobyczy. Możesz zostać odebrany w pierwszej chwili pozytywnie, a nawet bardzo pozytywnie, ale co z tego, jeśli nie będziesz potrafił utrzymać tego wrażenia przez dłużej niż kilka minut i po chwili zainteresowanie Twoją osobą spadnie do poziomu neutralności, albo co gorsza do poziomu "weź już stąd idź".

Oczywiście, co jakiś czas będą zdarzać Ci się złote strzały i uda Ci się zapiąć sprawę jak należy, do końca. Świetnie, ale my mówimy tutaj o skuteczności dużo wyższej niż ta, którą mają zwykli śmiertelnicy.

Na pewno nie raz widziałes w klubach gości, którzy sprawiają wrażenie, że wszystkich znają, z łatwością podchodzą do kolejnych kobiet, a te robią wszystko, by zwrócić na siebie ich uwagę.

Szkolenia RMSU uświadomią Ci, jak możesz w naturalny sposób podchodzić do kobiet i wzbudzać u nich atrakcyjność do poziomu, o jakim wcześniej nie śniłeś. Pokażemy Ci, jak prowadzić interakcję z kobietami, aby Twoje akcje ciągle rosły i jak szybko przejść na tematy, które Ciebie interesują najbardziej. A co najważniejsze, spowodujemy, że będziesz w stanie wielokrotnie zamknąć "deal" w czasie, w którym inni dopiero zastanawialiby się co zrobić, by się z nią umówić...

Jeżeli rzeczywiście chcesz, żeby Twoje łóżko nie stygło i żeby nie było tygodnia bez telefonów od atrakcyjnych kobiet, to musisz wziąźć sprawy w swoje ręce i zabrać się do pracy. Zapisz się na kurs RMSU i wstąp do społeczności naszych uwodzicieli!

Dowiedz się więcej


Wrażenia ze szkoleń

Mimo że w swoim planie zajęć napisanie kilku słów na temat odbytego przeze mnie szkolenia RMSU Podstawowy miałem dopiero za jakiś czas, przekazuję Ci to już teraz. Nieraz tak się zdarza, że ...

Wrazenia ze szkolen


Media o nas

Polsat News

TVP1

Gentleman

TVP2

TVN

TVN Turbo

Wprost

Puls Biznesu

Życie Warszawy

Głos Wielkopolski

Brief