Uwodzenie kobiet na:

RMSU i podrywanie kobiet na Facebook'u Uwodzenie kobiet na youtube

E-mail Club

Otrzymuj darmowe porady związane z podrywaniem kobiet oraz wieści ze społeczności uwodzicieli RMSU:

  •  
Dołącz do nas

Podoba Ci się nasz projekt?
Zostań przedstawicielem szkoły
uwodzenia w swoim mieście.
Promuj samorozwój, zwiazany
nie tylko z podrywaniem kobiet.
Skontaktuj się z nami.

Znależć drugą połowę

Nikogo chyba nie trzeba przekonywać o tym, że życie w samotności na dłuższą metę nie ma wielkiego sensu. Nawet tym z nas, którzy sztukę uwodzenia kobiet opanowali do perfekcji, a przez ich łóżko przewinęło się kilkaset kobiet, zaczyna po jakimś czasie czegoś brakować. Inni, w szczególności ci, którzy w wieku dwudziestu paru lat byli tylko z jedną kobietą (albo nie mieli jej wcale - tak, takie osoby przychodzą do nas na kursy), trudno sobie wyobrazić, że nagle zaczną mieć wybór. Te osoby myślą o tym, jak zainteresować sobą jakąkolwiek kobietę, nie wspominając nawet w naśmielszych marzeniach o tym, że mogliby mieć dokładnie taką kobietę, jakie sobie tylko wymarzą.

Najważniejszą rzeczą, jaką musisz sobie uświadomić, jest to, że jeżeli nie włożysz odpowiedniej energii w poszukiwanie życiowej partnerki, to pewnie znajdziesz w końcu kogoś, jak prawie każdy facet, jednak czy ta osoba będzie dla Ciebie odpowiednia?

Dlatego nie wierz w łut szczęścia czy zrządzenie losu. Naucz się brać sprawy w swoje ręce.

Z uwodzeniem jest trochę tak jak ze sprzedażą - żeby ostatecznie wygrać, musisz zacząć przegrywać. Nie obawiaj się tego. Bo czym się różnią najlepsi sprzedawcy od przeciętnych sprzedawców? Ano tym, że ci najlepsi przegrywają znacznie częściej niż przeciętniacy. Ale najlepsi mają to, czego nie mają inni - mają wybór.


Szkolenia RMSU oferują zindywidualizowane podejście. Skupiamy się na Twoich słabościach i pokazujemy Ci, jak je przełamać, by w końcu sięgnąć po to, czego naprawdę pragniesz.

A jeżeli rzeczywiście myślisz na poważnie o tym, aby tę najważniejszą część swojego życia zmienić na lepsze, to zapraszamy do zapoznania się z programem naszych kursów.

Dowiedz się więcej


Wrażenia ze szkoleń

Było to pierwsze spotkanie tego typu w którym uczestniczyłem, więc zostałem bardzo pozytywnie zaskoczony. Bardzo przyjazne towarzystwo, chętne do pomocy. Myślę, że samo przebywanie w ...

Wrazenia ze szkolen


Media o nas

Polsat News

TVP1

Gentleman

TVP2

TVN

TVN Turbo

Wprost

Puls Biznesu

Życie Warszawy

Głos Wielkopolski

Brief