Uwodzenie kobiet na:

RMSU i podrywanie kobiet na Facebook'u Uwodzenie kobiet na youtube

E-mail Club

Otrzymuj darmowe porady związane z podrywaniem kobiet oraz wieści ze społeczności uwodzicieli RMSU:

  •  
Dołącz do nas

Podoba Ci się nasz projekt?
Zostań przedstawicielem szkoły
uwodzenia w swoim mieście.
Promuj samorozwój, zwiazany
nie tylko z podrywaniem kobiet.
Skontaktuj się z nami.

Polepszyć jakość związku

Każdy dzień, każda kolejna noc, ciągle z nią, ciagle z nim... Czy znasz udany związek po paru latach wolny od większych kłótni?

Teoria jest bezlitosna, okres zakochania trwa od 3 do 5 lat, po czym albo przekształca się w mniej lub bardziej dojrzałe partnerstwo, albo staje się pełnym nudy sposobem na przetrwanie. Jeśli jest oparty o komplementarne zainteresowania i wspólne pasje, to możemy jeszcze mówić o sukcesie, ale jeśli tylko o wspólne nawyki, to kwestią czasu jest zanik namiętności i rozpad związku.

Paradoksalnie, wiele zależy od świadomości i wiedzy, jakie procesy rządzą powoli wypalającą się miłością, mniej zaś od zdarzeń i sytuacji, na karb których zwalamy niepowodzenia naszych relacji z kobietą. Te sytuacje są bowiem tylko skutkiem ubocznym, który z coraz większą częstotliwością będzie nas zbliżać do nieuchronnego końca (lub nieszczęśliwego trwania). Na naszych kursach poznasz rolę stymulacji emocjonalnej kobiety w budowaniu stabilnego zaangażowania. Damy Ci mozliwość poznania elementarnych zasad, jak wyzwalać pierwotne emocje i pożądanie, jakie towarzyszyły Ci / jej przy pierwszym pocałunku.

Dowiedz się więcej


Wrażenia ze szkoleń

Trening pokazał mi wiele nowych rzeczy, nowych spojrzeń na życie, a przede wszystkim dał dużo dystansu do samego siebie (bez wątpienia to przez te zadania, które musieliśmy wykonać ;-)). ...

Wrazenia ze szkolen


Media o nas

Polsat News

TVP1

Gentleman

TVP2

TVN

TVN Turbo

Wprost

Puls Biznesu

Życie Warszawy

Głos Wielkopolski

Brief