Uwodzenie kobiet na:

RMSU i podrywanie kobiet na Facebook'u Uwodzenie kobiet na youtube

E-mail Club

Otrzymuj darmowe porady związane z podrywaniem kobiet oraz wieści ze społeczności uwodzicieli RMSU:

 •  
Dołącz do nas

Podoba Ci się nasz projekt?
Zostań przedstawicielem szkoły
uwodzenia w swoim mieście.
Promuj samorozwój, zwiazany
nie tylko z podrywaniem kobiet.
Skontaktuj się z nami.

10-dniowy kurs uwodzenia - RMSU-Podstawowy

Kobiety są ozdobą naszego życia. Sprawiają, że staje się ono bogatsze, bardziej barwne i emocjonalne. Ze wszystkimi swoimi przymiotami, są jednak dla wielu z nas niekończącą się zagadką, której nie potrafimy rozwiązać. Nic dziwnego, że umiejętności łatwego nawiązywania kontaktu, prowadzenia rozmowy w porywający sposób, czy też po prostu podobania się kobietom oraz ich skutecznego uwodzenia stanowią absolutne podstawy życia mężczyzny sukcesu.

Czasami zadajemy sobie pytanie: dlaczego ja, inteligenty, błyskotliwy, czy może przystojny gość, niby dobrze zarabiający, żyjący na jakimś poziomie, w życiu osobistym, a w szczególności w podrywaniu kobiet, mam tak niewiele sukcesów?

Niektórzy z nas wolą widzieć codziennie rano obok siebie w łóżku nową kobietę, inni marzą tylko o jednej, a jeszcze inni lubią łączyć jedno z drugim. Ważne jest to, że każdy mężczyzna potrzebuje kobiety u swojego boku i każdy mężczyzna jest w stanie ją zdobyć po wypracowaniu w sobie odpowiednich umiejętności.

Dla kogo jest RMSU Podstawowy?

 • Dziwisz się i nie rozumiesz, jak inni, niewyróżniający się niczym specjalnym mężczyźni z łatwością uwodzą kobiety?
 • Czy widząc atrakcyjną kobietę, chciałbyś być w stanie za każdym razem z łatwością ją poderwać?
 • Chcesz przyjemnie spędzić czas i po kilku randkach wylądować z nią w jednym łóżku?
 • Chcesz wejść na wyższy poziom, aby przez Twoje łóżko przewijały się coraz bardziej atrakcyjne kobiety?
 • A może życzysz sobie, aby kobiet w Twoim łóżku było po prostu więcej?
 • Chcesz poznać tajniki uwodzenia w klubach i innych miejscach publicznych?
 • Chcesz poznać swoją wielką miłość, zdobyć ją oraz spędzić z nią resztę życia?
 • Twój związek się sypie i chcesz coś z tym zrobić zanim będzie za późno?
 • A może nie tak dawno rozstałeś się z kobietą i chciałbyś zacząć wszystko od nowa - przypomnieć sobie jak to jest poderwać dziewczynę, na widok której uginają Ci się nogi?
 • Chcesz, żeby cała sztuka uwodzenia i wszystkie jej tajemnice znalazły się w Twoim małym palcu?

Jeśli przynajmniej 2-3 razy odpowiedziałeś „Tak”, RMSU Podstawowy jest właśnie dla Ciebie!

Czym jest RMSU Podstawowy?

RMSU Podstawowy to pierwszy, najbardziej kompleksowy, praktyczny trening uwodzenia w Europie. Wiedza teoretyczna przekazywana na szkoleniu jest esencją kilkuletniej pracy Międzynarodowego Centrum Psychologii i Rozwoju w Moskwie. Z kolei cała przekazywana wiedza praktyczna to rezultat wielu doświadczeń naszych trenerów - w podrywaniu oraz budowaniu relacji z kobietami.

Trening jest oparty na praktyce, tak więc wszystko to, czego się uczysz, będziesz od razu i na bieżąco testować w prawdziwym życiu, na najbardziej atrakcyjnych kobietach, aż zostaniesz prawdziwym artystą uwodzenia. W transporcie miejskim, na ulicy, w kawiarniach, pubach oraz klubach nocnych. Gdziekolwiek.

Nasi kursanci nie są teoretykami, oni z sukcesem uwodzą gorące kobiety, o czym świadczy statystyka. Jeszcze W TRAKCIE trwania treningu znaczna część kursantów doprowadza swoje nowe znajomości do końca ;) Tutaj szybko przekonasz się, że trening czyni mistrza. Przestaniesz myśleć o tym, że chciałbyś poznać i poderwać jakąś wyjątkową kobietę - zaczniesz po prostu to robić. Nie będziesz miał innego wyjścia.

Jak się odbywa RMSU Podstawowy?

Trening jest zbudowany z kilku przeplatających się ze sobą bloków tematycznych.

Teoria. Wszystko, co trzeba WIEDZIEĆ na temat uwodzenia kobiet. Podczas tego bloku mówimy o tym, czym tak naprawdę jest uwodzenie. Ta wiedza pozwoli Ci nie popełniać błędów podczas interakcji z kobietami. Błędów, które powodują jej obojętność, ignorancję czy też brak zainteresowania rozmową z Tobą. Brzmi znajomo? Nauczymy Cię, abyś nie wpadał w pułapkę przyjaciela lub komika i pomożemy wyeliminować inne cechy, które mogą powodować, że aktualnie nie tylko nie przyciągasz, ale wręcz odstraszasz kobiety. Będziemy mówić o tym, co robić, aby kobiety podświadomie rozpoznawały w Tobie atrakcyjnego mężczyznę i aby same lgnęły do Ciebie. To jest podstawa, dzięki której zwiększysz wielokrotnie liczbę kobiet w swoim życiu.

Praktyka. Uwodzenie oraz umiejętność interakcji z płcią przeciwną bez względu na sytuację, to tak samo jak umiejętność prowadzenia samochodów, nieświadoma kompetencja. Znaczy to ni mniej ni więcej tyle, że jeżeli chcesz osiągnąć wymierne rezultaty, to sama wiedza nie wystarczy. Musisz umieć połączyć teorię z praktyką i wiedzieć jak ją zastosować. Jeżeli próbowałbyś się uczyć prowadzić samochód tylko na podstawie książek, to nic dobrego by z tego nie wyszło. Tak samo jest w przypadku uwodzenia. Musisz działać. Aby nauczyć się tej sztuki w praktyce, będziesz musiał przejść zajęcia praktyczne na sali treningowej, na ulicach oraz co ważne, będziesz musiał sumiennie wypełniać zadania domowe. Podczas zajęć praktycznych będziesz ćwiczyć na żywym organizmie. Zadania ułożone są od poziomu najłatwiejszego do najtrudniejszego.

Case-study. Abyś w lepszy sposób wykorzystywał wiedzę zdobytą podczas treningu, cały wykładany materiał jest podparty przykładami Z ŻYCIA, czyli autentycznymi doświadczeniami naszych trenerów oraz kursantów. Będziemy podawać przykłady nie tylko pozytywnych, ale i negatywnych case'ów. Podane przypadki pomogą Ci zrozumieć teorię oraz szybciej przyswoić wiedzę. Nie wystarczy tylko wiedzieć co robić, trzeba też dokładnie wiedzieć czego nie robić, żeby nie spanikować i nie stracić pewności siebie w akcji. Sztuka podrywania nie jest sprawą oczywistą, ale po tym kursie gwarantujemy, że zaczniesz naprawdę rozumieć o co w niej chodzi i dostaniesz narzędzia, niezbędne do tego, aby móc samemu dalej dążyć do doskonałości.

Feedback. Przy zawiązywaniu znajomości oraz w trakcie interakcji z kobietami zawsze pojawiają się sytuacje, do których rozwiązania niezbędne jest DOŚWIADCZENIE. Dlaczego nie chciała mi dać swojego numeru? Dlaczego nie odbiera? Dlaczego nie przyszła na spotkanie? Dlaczego po raz kolejny słyszę wymówki? Dlaczego nie chciała pojechać do mnie? To jasne, że każde z tych pytań wymaga stosownej do danego kontekstu odpowiedzi. W trakcie kursu skutecznie zidentyfikujemy większość Twoich potencjalnych problemów/niedoskonałości. Podczas rozmowy z trenerem otrzymasz odpowiedź na ABSOLUTNIE WSZYSTKIE ZADANE PYTANIA w problematyce uwodzenia. Taki system powiększy Twoją skuteczność oraz da dużo więcej wiedzy, która okaże się dla Ciebie nieoceniona w przyszłości.

Materiał treningu odpowiada każdemu typowi osobowości, niezależnie od charakteru oraz poziomu rozwoju w uwodzeniu kobiet. Dzięki wieloletnim doświadczeniom w prowadzeniu treningów stworzyliśmy system, który pozwala łatwo i komfortowo do końca życia stosować otrzymaną wiedzę.

Jedyne o czym teraz musisz pomyśleć to zastanowić się czego naprawdę chcesz i czego oczekujesz, czy naprawdę Ci zależy na tym aby posiąść sztukę uwodzenia.

Podejmij decyzję o inwestycji w samego siebie i wygospodarowaniu tych 10 dni życia na to, żeby po odbyciu szkolenia nabrało ono zupełnie nowy wymiar.

Czego konkretnie Cię nauczymy w ciągu 10 dni treningu?

W ciągu 10 dni dowiesz się:

 • W jaki sposób kobieta ocenia każdego mężczyznę. Teoria 100 punktów oraz 5 podstawowych kryteriów męskiej atrakcyjności.
 • Jak pozbywać się oporów, w jaki sposób powiększać swoje zasoby pozytywnej energii oraz jak utrzymywać ten pozytywne stany emocjonalne
 • Jak być podświadomie atrakcyjnym dla wszystkich kobiet i jak rozwijać atrakcyjność mężczyzny
 • Jak eksponować zalety i ukrywać wady. Każdy mężczyzna ma w sobie coś czym może zaimponować kobiecie, trzeba tylko nauczyć się to pokazywać
 • Jak kreować cele. W jaki sposób osiągnąć cel, angażując w to minimum zasobów
 • Jak zawierać znajomości. Jak pochodzić do kobiet, prowadzić z nimi emocjonującą rozmowę oraz brać numer telefonu
 • Jakie błędy popełnia 90% mężczyzn i jak ich unikać
 • O czym rozmawiać z kobietami? Uniwersalne tematy do rozmów. Naturalne metody dla podtrzymywania zainteresowania podczas konwersacji
 • Jak uwieść KAŻDĄ kobietę w ciągu 2-3 spotkań (T3R - Teoria 3 Randek). Sprawdzony przez lata proces podrywu, czyli to co najskuteczniejsze w naszej kulturze i nie tylko. Dokładny przewodnik co robić i w jakiej kolejności od pierwszego spojrzenia do przełamania ostatnich, łóżkowych oporów
 • Jak uwieść kobietę i pójść z nią do łóżka w pierwszy dzień znajomości (tzw. "teoria fastów")
 • Jak SKUTECZNIE umawiać się, unikać odrzuceń, braku kontaktu z jej strony. Jak najlepiej wykorzystywać rózne sposoby kontaktu (bezpośredni, telefoniczny, sms, e-mail, facebook itp.)
 • Jak zainteresować kobietę swoją osobowością oraz jak sprawić, by pragnęła następnego spotkania z Tobą
 • W jaki sposób odbywa się NATURALNE i stopniowe zbliżanie się osób do siebie. Budowa zaufania oraz komfortu w relacjach
 • Jak rozpoznawać zainteresowanie z jej strony i adekwatnie budować coraz większe napięcie seksualne
 • Psychologia osobowości kobiet. Emocje. W jaki sposób je wywołać oraz dlaczego są kluczowe w relacjach z nimi
 • Jak DOTYKAĆ kobiety. Dlaczego WŁAŚCIWY dotyk jest tak ważny w procesie uwodzenia oraz jak wzbudzić napięcie seksualne dzięki dotykowi
 • W jaki sposób kobiety testują mężczyzn. Dlaczego wielu mężczyzn jest odrzucanych już na etapie testów i jak odróżnić test od prawdziwej opinii na swój temat. Rodzaje testów. PRAWIDŁOWA reakcja na testy
 • LMR (Last Minute Resistance). Opór ostatniej minuty. Co robić, jeżeli kobieta się opiera się przed seksem. Jak to przezwyciężyć
 • Jak komfortowo skończyć relacje, jeżeli kobieta przestała Cię interesować

Dlaczego właśnie RMSU Podstawowy?

Trening RMSU Podstawowy ma kilka cech, które sprawiają, iż jest on treningiem unikatowym oraz bardzo skutecznym:

Naturalność. Nie nauczamy "magicznych technik", powodujących wrażenie nienaturalności. Nie wymagamy, abyś zmienił swoją osobowość (w tym m.in. różnimy się od innych szkół). Uczymy jak zdobyć kobietę dzięki tej osobowości, którą już masz. Pomagamy Ci zwrócić uwagę na pewne kwestie, których wcześniej mogłeś nie zauważałeś, oraz wyeliminować zachowania, które nie prowadzą do sukcesów.

Łatwość. Uwodzenie po treningu RMSU staje się czymś naturalnym, częścią życia. Nie będziesz planować jak zdobyć kobietę, ani myśleć o czym z nią rozmawiać podczas następnej randki. To wszystko wejdzie Ci w krew i będzie płynąć z Ciebie naturalnie.

Support. Na każdym treningu będą obecni najlepsi kursanci z poprzednich treningów. Wezmą Cię pod swoją opiekę, podzielą się doświadczeniami oraz zmotywują do działania. Być może i Ty sam dołączysz wkrótce do społeczności uwodzicieli RMSU.

Gwarancja RMSU

Dajemy Ci gwarancję, że osiągniesz cel, z którym przychodzisz na kurs lub otrzymasz pełen zwrot kosztów. Pod jednym warunkiem: że sumiennie wykonasz wszystkie zadania praktyczne wchodzące w skład 10-dniowego treningu.

Co dalej?

Jeśli dotarłeś do tego miejsca to znaczy, że już najwyższy czas spotkać się z przedstawicielem RMSU i odbyć rozmowę kwalifikacyjną.

Wyślij zgłoszenie na kurs


Wrażenia ze szkoleń

Hej, moim zdaniem ten kurs uwodzenia to świetna sprawa. Pozwala uczestnikom przezwyciężyć opory jakie z pewnościa każdy z nas ma w np. podejściu na ulicy do nieznajomej dziewczyny- dzieki ...

Wrazenia ze szkolen


Media o nas

Polsat News

TVP1

Gentleman

TVP2

TVN

TVN Turbo

Wprost

Puls Biznesu

Życie Warszawy

Głos Wielkopolski

Brief