Uwodzenie kobiet na:

RMSU i podrywanie kobiet na Facebook'u Uwodzenie kobiet na youtube

E-mail Club

Otrzymuj darmowe porady związane z podrywaniem kobiet oraz wieści ze społeczności uwodzicieli RMSU:

  •  
Dołącz do nas

Podoba Ci się nasz projekt?
Zostań przedstawicielem szkoły
uwodzenia w swoim mieście.
Promuj samorozwój, zwiazany
nie tylko z podrywaniem kobiet.
Skontaktuj się z nami.

O Metodzie

Istotą Realnej Metody Skutecznego Uwodzenia jest samodoskonalenie.

Nikt nie rodzi się Don Juanem. Dopiero z czasem zaczynamy nabierać pewnych cech, które sprawiają, że albo otacza nas grupa atrakcyjnych kobiet, albo to my stoimy samotnie pod ścianą, podziwiając je z oddali i wyobrażając sobie rzeczy, które nigdy się nie materializują.

Każda kobieta uwielbia być uwodzonąSztuka uwodzenia według RMSU to nie tylko konkretne techniki używane w podrywaniu kobiet. Skuteczne uwodzenie to coś, czego można się nauczyć, ale trzeba zacząć od spojrzenia wgłąb siebie. Dlatego celem treningów jest przede wszystkim pokonanie własnych słabości i co najważniejsze – wydobycie z siebie tego, co najbardziej atrakcyjne oraz sprawienie, aby dostrzegły to osoby płci przeciwnej. Dzięki RMSU raz na zawsze porzucisz zachowania i postawy, przez które byłeś odbierany jako mężczyzna drugiej kategorii, albo co gorsza... wcale nie byłeś odbierany jako prawdziwy mężczyzna ;)

Nie, nie damy Ci magicznej różdżki, która każdą kobietę zamieni w Twoją kochankę. W RMSU nie ma miejsca na "magiczne teksty, które sprawią, że wszystkie napotkane kobiety rozłożą przed Tobą nogi". Stawiamy za to na Twój rozwój jako mężczyzny, który nie będzie potrzebował tanich sztuczek, a i tak będzie wiedział jak uwodzić.

Dajemy Ci stuprocentową gwarancję, że osiągniesz pożądany efekt w sztuce podrywu, ale pod jednym warunkiem: że sumiennie wykonasz wszystkie zadania praktyczne w trakcie kompleksowego, 10-dniowego treningu RMSU Podstawowy.


W tej sekcji

Wrażenia ze szkoleń

W uwodzeniu kobiet nigdy nie byłem najlepszy. W pewnym momencie swojego życia uznałem, że powinienem coś z tym zrobić. Pierwszym krokiem w kierunku zmian było zapisanie się na kurs RMSU ...

Wrazenia ze szkolen


Media o nas

Polsat News

TVP1

Gentleman

TVP2

TVN

TVN Turbo

Wprost

Puls Biznesu

Życie Warszawy

Głos Wielkopolski

Brief