Uwodzenie kobiet na:

RMSU i podrywanie kobiet na Facebook'u Uwodzenie kobiet na youtube

E-mail Club

Otrzymuj darmowe porady związane z podrywaniem kobiet oraz wieści ze społeczności uwodzicieli RMSU:

  •  
Dołącz do nas

Podoba Ci się nasz projekt?
Zostań przedstawicielem szkoły
uwodzenia w swoim mieście.
Promuj samorozwój, zwiazany
nie tylko z podrywaniem kobiet.
Skontaktuj się z nami.

Gentleman: Kurs uwodzenia - czemu nie?

Kurs uwodzenia - czemu nie?

Autor: Magdalena Wiąckowska

Okładka Gentleman z artykułem o szkołach uwodzeniaPodejść i zagadać? A może nie zrobię na niej dobrego wrażenia? Może jest zajęta? To problemy, z którymi borykają się mężczyźni, kiedy chcą poznać dziewczynę.

Każdy facet marzy o tym, żeby być mistrzem uwodzenia i bogiem seksu. Wielu boi się zaryzykować i podejść do pięknej kobiety. Ale jest na to metoda. W Polsce coraz popularniejsze stają się szkoły uwodzenia. Kursy są najróżniejsze, zawsze oparte na ćwiczeniach praktycznych. Już podczas szkolenia można poznać swój ideał.

Większość szkół nie uczy sztuczek i trików, ale stara się wydobyć najlepsze cechy ukryte w kursancie. Prawdziwym wizerunkiem można zdziałać o wiele więcej niż pozorami i nieczystymi gierkami. Jednak istnieją szkolenia, które bazują na hipnozie lub manipulacji. Kobiety tego nie lubią, więc lepiej wybrać trenera wykorzystaującego inne sposoby. Dużo szkół uczy stosowania NLP, czyli programowania neurolingwistycznego. Jedni twiedzą, że to się sprawdza, inni mówią, że to zabawka dla dużych dzieci. Ile w obu opiniach jest prawdy, najlepiej dowiedzieć się samemu. Trzeba też pamiętać, że uwodzenie to zabawa. Jeśli facet będzie się dobrze bawił, to zrobi lepsze wrażenie i sprawi, że dziewczyna również będzie się bawić.

Zastanawiający pozostaje jedynie fakt, że większość trenerów nie wchodzi w długotrwałe relacje z kobietami. Tylko podrywają i umawiają się na randki. Być może padli ofiarą własnego przekonania, że mogą mieć każdą i teraz z żadną nie potrafią związać się na dłużej. Na uznanie zasługują ci trenerzy, którzy są pewni swoich poczynań, świadomie wybierają czy chcą się związać, czy pozostać wolnymi strzelcami. Trener bez bagażu doświadczeń raczej nie będzie w stanie pomóc innym.

Na kobiety czeka wiele różnych form relaksu - SPA, studia urody, fitness. Mężczyźni mają mniejszy wybór usług w tej dziedzinie. Można powiedzieć, że kurs uwodzenia jest swoistym SPA dla męskiego umysłu i ego. Wielu kursantów czuje się jak nowonarodzeni po odbyciu szkolenia. Na stronach internetowych szkół oferujących takie treningi, często zamieszczone są relacje i wrażenia osób biorących udział w kursach. Mężczyźni opisują jak zmieniło się ich życie po treningu. Można tam znaleźć wiele porad, ciekawostek i artykułów. [...]

 

Wywiad z Michałem "Sinnerem" Kwiecińskim, głównym trenerem Realnej Metody Skutecznego Uwodzenia (RMSU).

Czym zajmuje się RMSU?

Nasza praca polega na tym, że pokazujemy facetom jak osiągać zamierzone cele w relacjach z płcią przeciwną. Uczymy, jak być naturalnie odbieranym przez kobiety jako mężczyzna o wysokiej atrakcyjności. Jak się zachowywać, ubierać, jakie mieć podejście do wielu spraw w relacjach damsko-męskich, aby być w zwiąsku silnym parnterem, a nie osobą skazaną z czasem na bycie porzuconym. Co ważne, do każego podchodzimy indywidualnie, jako że każdy ma nieco inne potrzeby i inne problemy do rozwiązania. Oczywiście, dajemy pewien uniwersalny zestaw technik, które ułatwiają nawiązanie znajomości oraz prowadzenie jej tak, aby osiągnąć swój cel. Jednak metoda RMSU nie opiera się na manipulacji, ale na takiej zmianie osoby kursanta, aby pozostała ona dalej sobą, tyle że w o wiele lepszym wydaniu.

Czy zainteresowanie kursami jest duże?

Coraz bardziej wzrasta, szczególnie przy wzmożonej aktywności mediów ostatnimi czasy, ale nie jest jeszcze aż tak duże jak w Rosji, czy w Stanach Zjednoczonych. Myślę, że jest to jednak tylko kwestią czasu. Ludzie w końcu zaczęli rozumieć, że najlepszą inwestycją są oni sami. Wiele osób już teraz traktuje nasze szkolenia jako oszczędność czasu i pieniędzy, gdyż w ciągu 10 dni dokonują się w nich zmiany, na które w normalnych warunkach potrzebowaliby kilku lat pracy.

Jacy mężczyźni zgłaszają się na kurs?

Najmłodsza osoba miała 16 lat, brała udział w treningu za zgodą rodziców, najstarsza 60 lat. Kursantów można podzielić na 3 grupy. Pierwsza to ci, którzy mają różnego rodzaju lęki będące najczęściej wynikiem wcześniejszych doświadczeń życiowych. Te osoby wymagają ciężkiej pracy. Druga grupa tomężczyźni, którym z różnych powodów brakuje nawyków, bądź też ci, którzy w uwodzeniu stawiają dopiero pierwsze kroki. Trzecia, najbardziej liczna grupa kursantów, to faceci, którzy mają już pewne doświadczenia z kobietami, chcą jednak się dalej rozwijać, nauczyc czegoś nowego, aby ich życie prywatne było bardziej udane oraz pełne wrażeń.

Czy trenerzy sami korzystają z kursów?

Tak. Wszsycy trenerzy ukończyli z wyróżnieniem szkolenia RMSU, a następnie przez pół roku pobierali praktyki oraz prowadzili treningi bezpośrednio pod okiem samego twórcy metody.

Czy mężczyzna po kursie jest w stanie utrzymać związek?

Na naszym podstawowym szkoleniu jednym z głównych tematów są długterminowe związki. Podstawwa, którą mężczyźni otrzymują na kursie oraz doświadczenie sprawiają, iż bez problemu są oni w stanie nie tylko stworzyć, ale i utrzymać udany związek. Warto również podkreślić, że wiele osób po treningu znajduje swoją drugą połowę. Często przychodzą też do nas małżonkowie, których celem jest poprawa jakości związku oraz zostanie lepszym partnerem dla swojej żony.