Uwodzenie kobiet na:

RMSU i podrywanie kobiet na Facebook'u Uwodzenie kobiet na youtube

E-mail Club

Otrzymuj darmowe porady związane z podrywaniem kobiet oraz wieści ze społeczności uwodzicieli RMSU:

  •  
Dołącz do nas

Podoba Ci się nasz projekt?
Zostań przedstawicielem szkoły
uwodzenia w swoim mieście.
Promuj samorozwój, zwiazany
nie tylko z podrywaniem kobiet.
Skontaktuj się z nami.

Brief.pl

Uwiedzeni uwodzeniem

Brief.pl, Autor: Joanna Sopyło

Do Polski dotarła założona w Rosji szkoła uwodzenia dla mężczyzn. Swoimi technikami zainteresowała 200 mężczyzn, a kolejne treningi już są w planie. Czy siła uwodzenia okaże się tak duża, że wkrótce ulice zamienią się  miejsca męskich polowań?

Pomysł uruchomienia męskiej szkoły uwodzenia zrodził się 10 lat temu w Rosji. Przez pierwsze trzy lata opracowywano metodę nauki, a następnie dopracowano ją w praktyce. Dzięki temu przy pomocy wyspecjalizowanych trenerów, w ciągu 6 lat, szkoła wykształciła 27,5 tys. mężczyzn, m.in. w Rosji, Bułgarii, Izraelu czy na Ukrainie. Po sukcesie na wschodzie przyszedł czas na Polskę, gdzie projekt działa pod nazwą Realna Metoda Skutecznego Uwodzenia. − Uważamy, że potrzeba kontaktu istnieje wszędzie, a w Polsce zapotrzebowanie na naukę uwodzenia jest na pewno wyższe niż np. w Brazylii − opisuje genezę inicjatywy Artur Dąbrowski, PR manager szkoły. Po raz pierwszy RMSU została przedstawiona we wrześniu zeszłego roku podczas I Ogólnopolskiego Szczytu Uwodzicieli. − Metoda zrobiła dobre wrażenie i została pozytywnie przyjęta, więc w lutym br. zorganizowaliśmy premierowy kurs, w którym wzięło udział 12 mężczyzn − tłumaczy Artur Dąbrowski. Na razie szkoły działają w Krakowie i Warszawie, ale w planach jest otwarcie placówek w Łodzi i Trójmieście. Szkoła uwodzenia proponuje swoim klientom kurs podstawowy i klubowy. Obydwa uczą opanowania emocji czy kreowania własnego wizerunku, tyle że w różnych sytuacjach. Pierwszy z nich ma pomóc zdobyć umiejętności przydatne na co dzień, natomiast drugi pomaga uwodzić podczas imprez. Oferta RMSU skierowana jest przede wszystkim do mężczyzn w wieku 18–50 lat. Ponadto Artur Dąbrowski przyznaje, że wśród zainteresowanych przeważają przede wszystkim osoby dobrze sytuowane, pracujące na stanowiskach kierowniczych.

Działalność szkoły jeszcze nie odzwierciedla się w zbiorowym mdleniu kobiet na ulicach, ale na razie w kontrowersyjnej kampanii reklamowej. W Warszawie pojawiły się plakaty reklamowe ze skąpo odzianą kobietą i napisem „Dają najlepszym” umieszczonym na jej spódniczce. Kampania wywołała liczne komentarze i informacje w prasie. Jednak, jak przyznaje Artur Dąbrowski, większość z nich krytykowała samą formę reklamy, a nie działalność szkoły. W przypadku tak medialnych przedsięwzięć, jak RMSU widoczna, a nawet kontrowersyjna reklama jest przydatna. − Nie jesteśmy sklepem spożywczym tylko produktem elitarnym, więc nasz komunikat marketingowy musi być wyraźny i mieć inną formę przekazu − podsumowuje Artur Dąbrowski.

WWW: www.brief.pl/wiadomosci/in-brief/art312,uwiedzeni-uwodzeniem.html