Oznaki kobiecego zainteresowania

Chcesz się ze mną skontaktować? Nic trudnego!
708 777 178 Tylko 4,92 zł/min
RMSU. pod nr: 73856 (3,69 zł/sms)
Chcesz rozmawiać taniej?
Zapłać z góry a oddzwonię do Ciebie!
już od 1,50 zł/min
Zamów rozmowę

Zajmując się praktyką nauczania sztuki świadomego uwodzenia, wielokrotnie spotykałem się z sytuacją, kiedy mężczyzna nie potrafił rozpoznać przejawianego zainteresowania ze strony kobiety. Dochodziło nawet do takich komicznych sytuacji, kiedy u jednego z młodych adeptów zostawała na noc kobieta, kładąc się nago do jego łóżka z uzasadnieniem, iż nie lubi spać w ubraniu. Mężczyzna święcie wierzył w to, że jego znajoma rzeczywiście lubi spać bez ubrania i nic z tym nie zrobił, uznając, że ich znajomość jeszcze do tego nie dojrzała.

Jak rozpocząć rozmowę z kobietąNiewątpliwie powyżej opisana sytuacja jest dość zabawna i rzadko który mężczyzna może być na tyle rozkojarzony, natomiast brak umiejętności odczytywania kobiecych sygnałów zainteresowania jest faktem stwierdzonym. Wynika to przede wszystkim z tego, iż sposób pokazywania zainteresowania przez kobiety i mężczyzn radykalnie się różni. Mężczyźni pokazują swoje zainteresowanie, przy wystarczającej pewności siebie, w sposób bardzo aktywny oraz jawny. Dominuje w nim sposób werbalny – mężczyzna może obsypywać kobietę komplementami, wydzwaniać do niej, próbować umówić się na kawę, bardzo często będąc przy tym nawet lekko natarczywym. Kobiety z kolei, pokazują swoje zainteresowanie w sposób delikatny oraz bierny. Odczytanie tych znaków, dla przeciętnego mężczyzny, żyjącego w świecie logiki i faktów, jest porównywalne do rozwiązania skomplikowanych równań matematycznych.

Aby ułatwić mężczyznom rozwiązanie tak skomplikowanych równań, swego czasu postanowiliśmy zebrać kilka podstawowych cech świadczących o zainteresowaniu ze strony kobiet. Dla ułatwienia te cechy podzieliliśmy na dwie grupy – werbalne oraz niewerbalne. Nawet w tym przypadku, kiedy mężczyzna zapamięta te znaki na pamięć i będzie próbował odnajdywać je podczas interakcji z koleżankami z pracy, jego szanse na udany flirt albo na znalezienie drugiej połowy radykalnie wzrosną. Później, wraz z odpowiednią ilością praktyki, ta umiejętność przejdzie na poziom podświadomy i mężczyzna będzie rozpoznawał zainteresowanie kobiety intuicyjnie, w odpowiedni sposób na nie reagując.

Niewerbalne oznaki kobiecego zainteresowania są to de facto te znaki, które ciało kobiety wysyła podświadomie w stronę obiektu zainteresowania. Jestem przekonany, że każdy mężczyzna spotyka się z tymi sygnałami codziennie, często interpretując je w sposób nieodpowiedni. Możemy je dostawać od nieznajomych kobiet na ulicy albo w jakimś miejscu społecznym – nawiązanie czy odpowiedź na kontakt wzrokowy ze strony kobiety, odwzajemnienie lub inicjacja uśmiechu – to wszystko są bardzo istotne sygnały zainteresowania. Pewnie pamiętasz również tak zwane „wzrokowe gierki”, które zdarzają się w klubach nocnych, na przyjęciach i na innych spotkaniach towarzyskich – w pewnym momencie czujesz, że ktoś na ciebie patrzy. Rozglądasz się i zauważasz kobietę, która odwodzi swój wzrok gdy tylko na nią popatrzysz. Potem znowu sytuacja się powtarza. Jest to stuprocentowa oznaka, że jej się podobasz oraz że w tym momencie powinieneś do niej podejść, aby zawrzeć z nią znajomość (o ile oczywiście uważasz, że warto). Albo może pamiętasz sytuację na parkiecie, kiedy tańcząc zauważasz dziewczynę, która odwracając się do ciebie tyłem w jakiś dziwny sposób zbliża się w twoją stronę. „To pewnie jakiś przypadek, przecież jest odwrócona do mnie tyłem i mnie nie widzi!” – myślisz i zmieniasz miejsce na parkiecie. Po pewnej chwili znów zauważasz ją obok siebie. Z punktu widzenia zachowań niewerbalnych jest to znowu 100% oznaka zainteresowania. Przy spotkaniu z kobietą zachowania w stylu – kobieta bawi się swoimi włosami patrząc na ciebie, lekko pochyla ciało w twoją stronę, uśmiecha się, śmieje się (również z rzeczy, które w ogóle nie są śmieszne) oraz ma lekko maślane oczy jak najbardziej świadczą o jej zainteresowaniu tobą. Kiedy kobieta pierwsza zaczyna cię dotykać, nawet zupełnie „przypadkowo”, oznacza to, iż jest tobą bardzo zainteresowana i w dodatku do tego komfortowo czuje się w twoim towarzystwie.

Co do werbalnych sygnałów, które są już przekazywane w sposób bardziej świadomy niż oznaki niewerbalne, to tutaj jest o wiele łatwiej. W ramach uproszczenia od razu warto zaznaczyć, że do komunikacji werbalnej należy zaliczyć różnego rodzaju rozmowy przez komunikatory internetowe oraz SMS. Zasada tutaj jest bardzo prosta – jeżeli kobieta pierwsza inicjuje z tobą kontakt, zwłaszcza „ot tak po prostu”, bez żadnej przyczyny, jest to już bardzo duża oznaka tego, że jest ona tobą zainteresowana. Do tego zaliczyć należy zarówno sytuacje bardziej jawne, gdy w klubie podchodzi do ciebie kobieta i zaczyna rozmowę o niczym, jak i mniej jawne, kiedy na portalu społecznościowym odzywa się do ciebie koleżanka, którą poznałeś dwa miesiące temu na domówce u znajomego i pyta się co słychać w twoim życiu. Oczywiście należy tutaj mieć odpowiednie wyczucie – jeżeli ową koleżanką jest twoja dobra znajoma z okresu podstawówki, jest to najprawdopodobniej czysto przyjacielskie zainteresowanie.

Analizując samą rozmowę z kobietą, można już po pierwszych kilku minutach można stwierdzić, czy ta rozmowa będzie miała jakiś pozytywny dla ciebie skutek. Jeżeli ona zadaje ci pytania, dotyczące twoich cech charakteru albo twojego zdania na jakiś temat, są to bardzo silne oznaki zainteresowania twoją osobą. Przy sygnałach werbalnego zainteresowania warto również wspomnieć o wszystkich znanych komplementach, które dają nam niemalże pewność, że tę kobietę możesz próbować uwieść. Flirtujący sposób bycia albo stosowanie dwuznaczności pod twoim adresem, czasami nawet poprzez małe prowokacyjne zaczepki, świadczą o tym, że przesypiasz swoje szanse i że powinieneś jak najszybciej zacząć wykonywać swoją powinność.

Jak wynika z wyżej opisanych symptomów zainteresowania, nie są one wyjątkowo trudne do rozpoznania, a po odpowiedniej praktyce można je dość szybko wychwycić. Wiadomo, że przy analizowaniu tego, czy kobieta jest jest tobą zainteresowana czy też nie, warto pamiętać o kontekście waszej znajomości. Z naszej praktyki wynika, iż powyższe oznaki są najbardziej widoczne w przypadku nowo poznanych kobiet, zwłaszcza tych poznanych na ulicy, w galerii handlowej czy w klubie nocnym. Natomiast w przypadku kobiet, którym się podobasz, a z którymi nawiązałeś znajomość w sposób społeczny (koleżanka ze studiów lub z pracy) albo które znasz już dość długi czas, oznaki te nie są aż tak bardzo widoczne. Również rzeczą jasną jest, że w celu otrzymania bardziej przejrzystego obrazu, należy zwracać uwagę jednocześnie na niewerbalne oraz werbalne oznaki zainteresowania. Jak mówimy w trakcie szkoleń, już trzy spełnione oznaki zainteresowania świadczą o tym, że możesz liczyć ze 100% skutecznością na rozwinięcie znajomości w odpowiednim kierunku. Co więcej najlepsi adepci sztuki uwodzenia zgodnie twierdzą, że nawet już sam fakt tego, iż kobieta chce z tobą rozmawiać, w zupełności do tego wystarczy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *