Magia FaceFucking

Mogłoby się wydawać, że kobiece usta są częścią ciała, która podlega mniejszej uwadze płci przeciwnej i ustępuje skrywanym przez bieliznę wyrazom kobiecości, jednak nie w bdsm. Doktryna jest sztuką fascynacji, teatrem adoracji, miejscem gdzie każdy szczegół ludzkiego ciało może być świetnym elementem niosącym bodziec. Im głębiej uczestniczymy i studiujemy relację bdsm z drugą stroną tym dostrzegamy więcej, patrząc na ciało drugiej strony przestajemy myśleć o klasycznym pociągu seksualnym, a o tym, co można zrobić, aby wzbogacić myśli, aby ciało i dusza czuła inaczej, jak jeszcze można spełnić swoją dominację i dać jej pole do realizowania się w uległości. Taką sztuką fascynacji jak najbardziej stają się kobiece delikatne różowe usta, które w bdsm jak najbardziej nabierają seksualnego oddźwięku! Tylko jak ukazać dominację, interesując się tylko kobiecymi wargami? Jak wykorzystać je podczas sesji i czym się różni się to różni od rozpowszechnionego od wieków seksu oralnego?

Najpierw pojawiają się delikatne muśnięcia dłoni, potem pocałunki, aż w końcu przejście do intymnych części ciała, zrzucenie warstw ubrań i pragnienie jak najszybszego uwolnienia swoich pragnień. A gdyby na chwilę się zatrzymać gdyby w czasie tych pierwszych pieszczot spojrzeć na jej twarz?
Zobaczymy tam dwie różowe złączone wargi, powolnie nawilżane przez koniuszek języka, róż, który podczas kolejnych oddechów delikatnie otwiera się i łączy się na powrót, znajdziemy ząbki, które na zmianę przygryzają raz górną raz dolną wargę, ale to tylko niewielki skrawek tej fascynacji!
A gdyby je zdobyć, gdyby przez ten niewielki dzióbek włożyć nabrzmiałą główkę prącia, złapać przytrzymać włosy i nadać rytm, nie pozwolić jej napawać się jego ciepłem i twardością, a samemu zdobyć tą dziurę i zrobić sobie nią dobrze! To jest główny element tej fascynacji, coś, co uwalnia w mężczyźnie wysoko idące odczucia dominacji i pozwala nasycić się bodźcem kontroli. Brutalnie i szybko, aby moszna jąder dochodziła do ukrwionych warg, albo delikatnie tak, że żołądź czuje jej gładkość warg.

Wykorzystanie seksualne kobiecych ust nie jest tylko indywidualnym pragnieniem to praktyka znana pod nazwą FaceFucking. Sztuka ta nie wymaga rozbudowanej teoretycznej wiedzy, a polega ona na wprowadzaniu prącia do ust partnerki i odbywaniu stosunku z jej ustami i gardłem. Jak nazwa wskazuje jej praktykowanie nie może przypominać seksu oralnego, to mężczyzna jest sterem sytuacji, on nadaje tempo i głębokość penetracji, on ustala kąt i siłę z jaką odbywa się zabawa, a druga strona udostępnia swoje usta jako miejsce przeznaczone do penetracji. Właśnie przez te walory (FF – FaceFucking) w bdsm stał się tak bardzo spopularyzowany. Kobieta jawi się tutaj jako bezbronna istota, skazana na ruchy strony dominującej. Wymagane jest jej oddanie i pokorne oczekiwanie na zadowolenie pana, który zdecyduje czy pozwolić jej oddychać, czy oddać nasienie do gardła, a może przejść do kolejnych zabaw. Zabawa nie dopuszcza, jakiejkolwiek pomocy dłoni przy zadawalaniu drugiej strony, nie jest też wskazane, by kobieca strona uległa zgrywała ruchy z mężczyzną powodując jeszcze głębsze dojście prącia do gardła. Ona powinna otworzyć usta i czekać sycić się ruchami, tym jak głęboko, jak mocno w nią wchodzi i cieszyć się, że mężczyzna dominujący znalazł u niej to miejsce, przez które pragnie dojść do ekstazy.

Magia FaceFucking tkwi również w walorach wizualnych, wykorzystując tą prostą technikę przed lustrem można stworzyć spektakularny teatr, gdzie zaraz za wychodzącym prąciem ciągną się nitki śliny, dodając zmysł słuchu, do którego dochodzą dźwięki mlaskania, dławienia i czasem obijających się bioder uzyskujemy chwilę, która na długo pozostaje w pamięci i daje olbrzymią radość z jej wykonywania.

Miłość, która może zrodzić się do facefucking nie pochodzi tylko z samej penetracji ust, to również cała otoczka, jaką można zastosować by w finale włączyć tą zabawę. Układ bdsm wydaje się wręcz idealnym miejscem, gdzie najpierw można unieruchomić stronę uległą, dodatkowo wybrać odpowiednie przebranie. Wykorzystać czerwone umalowane szminką usta uległej stylizowanej na prostytutkę, lekarkę, pokojówkę, a może nawet i panią dyrektor, czemu nie?

Jest pewna sprzeczność, o której toczą się dyskusje, otóż chodzi tutaj o same odczucia i poglądy kobiet, które są stroną uległą w FF! Patrząc z punktu obserwatora widzimy dławiącą się niepotrafiącą powstrzymać wypływającej z kancika ust śliny, krztuszącą się i wykorzystywaną kobietę, czy facefucking jest więc karą?
Nie zawsze, wiele uległych potwierdza, że lubi czuć go dochodzącego do swojego gardła, kocha moment, gdy może podnieść oczy i spojrzeć na przyjemność, jaką ma pan na swojej twarzy. Rozkoszą staję się tutaj spełnianie się w swojej uległości, poddanie i odczuwanie jego siły. Wiele kobiet mówił o FF jako perwersji, intymnym bodźcu potwierdzającym ich miłość do swojej preferencji. Ale czy zawsze kontrolowane przez pana posuwanie w usta musi wiązać się z brutalną dominacją, czy musi sprawiać, że przez wiele godzin uległa czuje podrażnione gardło?
Okazuje się, że nie. Usta są elementem, który często oddaje napięcie seksualne partnera, dodatkowo miejscem nadzwyczaj ukrwionym i unerwionym, to właśnie delikatne wargi są w stanie wyuczyć najmniejszą zmianę temperatury, lekkie muśnięcie piórka, na które inne części ciała pozostałyby obojętne. I właśnie te właściwości wykorzystują niektóre pary. Liny, unieruchomienie kończyn i głowy i jego dotyk na delikatnych ustach. Wydawałoby się, że zaraz to się stanie, że uległa zacznie się krztusić, ona jednak czuje błyszczyk na swoich ustach, pan malując wargi przygotowuje sobie pole by umieścić w malutkim dzióbku swojego żołędzia.

Warto spojrzeć inaczej na usta swojej uległej, dotknąć ich nawilżyć swoim językiem i szepnąć jej do ucha, że dziś wieczorem one staną się elementem, który zostanie wykorzystany. Facefucking niezależnie od formy, w jakiej występuje jest zabawą, która niesie wyraźny przekaz dominacji i uległości, od partnerów zależą jej okoliczności im pikantniejsza i niespodziewana jest otoczka tym finał naprawdę może stać się niezapomnianym przeżyciem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *