Lewatywa w bdsm – przyjemność czy zażenowanie?

Pozycja na boku chwila rozluźnienia z zachowaniem delikatnego oddechu i powoli zbliżająca się do naszego odbyta rurka wchodząca na głębokość kilku centymetrów! Dreszcz emocji towarzyszący wlewaniu do jelita ciepłego roztworu i uczucie maksymalnego wypełnienia zwiększające się z minuty na minutę potęgujące naturalną potrzebę wypróżnienia. Chwila oczekiwania fizycznej i psychicznej walki z naporem i oddanie płynów wraz z masą kałową powodującą niesamowitą ulgę. Lewatywa nie tylko stosowana jest w medycynie m.in. przed porodami, często wykorzystywana jest jako środek do wspomagania naturalnych przemian fizjologicznych organizmu również też wykorzystywana jest do tzw. oczyszczenia przed intensywnym seksem analnym, jednak czy czynności jej towarzyszące mogą stać się elementem wspaniałej erotycznej zabawy we dwoje, a może odwrotnie czynnikiem aseksualnym? Stosować ją jako karę dla znieważenia uległego partnera, a może dozę przyjemności? Jak wykonać i jak można się wspaniale bawić wykorzystując lewatywę?

Poprawa pracy wątroby, pozbycie się zaparć, uregulowanie działania jelit i zbawienny wpływ na układ trawienia to niektóre z wielu potwierdzonych zdrowotnych aspektów działania lewatywy, jednak czy może być on głównym czynnikiem podniecenia seksualnego i wkroczyć w świat dominacji i uległości?

Strach przed wykorzystaniem lewatywy najczęściej wiąże się z świadomością jej ostatecznego efektu. Oddawanie płynu wraz z masą kałową przez odbyt przynosi bardzo nieprzyjemny zapach w dużej mierze uzależniony od stopnia zanieczyszczenia jelita! Wydalane płyny o zróżnicowanej gęstości uzależnionej wcześniej spożywanym pokarmem dają nie tylko osobisty wstręt i obrzydzenie potrafią być czynnikiem głęboko gorszącym, jeśli obok nas znajduje się bliski partner! Samo wykonywanie zabiegu i wprowadzanie rurki o specjalnej profilowanej końcówce wbrew wszystkim opiniom i własnej zbudowanej przez psychikę świadomości nie jest bolesne, a rosnące uczucie parcia wraz z dostarczaniem kolejnych mililitrów wody do jelita staje się naturalnym fizjologicznym zjawiskiem.

Zabawa erotyczna z wykorzystaniem lewatywy wcale nie musi przypominać widoku ze szpitalnych korytarzy i może być ciekawym uzupełnieniem stosowanych w bdsm technik! Intymność płynąca z bliskości i kontaktu z odbytem partnera, który do wykonania tego zabiegu chcąc nie chcąc musi przybrać odpowiednia wypiętą pozycję ciała może być naprawdę podniecająca. To wszystko można uzupełnić odpowiednią oprawą! Ukazywanie akcesoriów, jakie zostaną użyte do jej wykonania, a jeszcze przed samą inicjalizacją ostre klapsy lądujące na pośladkach to niewielki przykład tego jak można przynoszący zgorszenie zabieg zamienić w coś powodującego szybsze bicie serca i wspólną fascynację!
Przy lewatywie wcale nie jest konieczne wydalanie masy kałowej przy bliskiej osobie. Nie ma żadnych przeciwwskazań, aby po prowadzeniu całego roztworu do jelita chodzić, a nawet lekko podskakiwać! Kilkanaście minut po wyjęciu rurki z odbytu możemy wykorzystać na przejście do intymnej toalety oddając potrzebę bez obecności drugiej osoby, która przeprowadzała zabieg. Sam ruch z wodą w jelicie nie jest też szkodliwy pomoże oderwać się od ścianek jelita masą kałowym powodując jeszcze lepsze oczyszczenie!

Jak wykonać lewatywę?

W świecie ludzkich praktyk krąży wiele opinii mniej lub bardziej sprawdzonych metod wykonywania lewatywy. Począwszy od węża prysznicowego, a zakończywszy na rurkach i wkładkach odbytowych własnej roboty. Nie zaleca się eksperymentowania z niesprawdzonymi narzędziami, źle przeprowadzony domowy zabieg może mieć złowieszczy skutek na cieniutką błonę śluzową odbytu lub ścianki jelita. W chwili obecnej w prawie każdej aptece dostępne są jednorazowe zestawy przeznaczone do wykonania lewatywy ich koszt w zależności od rodzaju waha się od około 4 zł do 20 zł. W kwestiach samego zabiegu sprawdza się gruszka gumowa dla dzieci zakończona kanką, choć ogólnodostępność i niska cena jednorazowych zestawów daje nie tylko większe bezpieczeństwo, usprawnienie zabiegu jak również opłacalność zakupu.

Istnieje ponad dwadzieścia rodzajów lewatyw począwszy od lewatywy z soku cytrynowego, jabłkowego, rumianku czy soli jednak skuteczna będzie też zwykła czysta woda.

Sam zabieg składa się z następujących czynności:
1) Ułożenie ciała w odpowiedniej pozycji.
Najczęściej jest to pozycja na lewym boku, gdzie prawa noga zgięta jest przy brzuchu. Jest ona najbardziej popularna, choć nie ma przeciwwskazań by lewatywę wykonywać w pozycji kolanowo-łokciowej gdzie twarz jest oparta jest policzkiem o poduszkę lub również pozycji kolankowo-łokciowej gdzie biodra są uniesione wyżej, a czoło oparte o podłoże
2) Wprowadzenie do otworu analnego końcówki wężyka
Końcówka powinna być przeznaczona do wykonywania lewatywy oraz odpowiednio nawilżona. Wkładanie musi odbywać się bardzo powoli i nie powinno przekroczyć odległości większej niż 8-10 cm. Jeszcze przed wprowadzeniem do odbytu końcówki musi odbyć się odpowietrzenie rurki poprzez przepuszczenie niewielkiej ilości wody
3) Rozpoczęcie wpuszczania wody
W aptecznych zestawach znajduje się najczęściej woreczek zwany irygatorem lub bardzo przypominająca go poduszka foliowa. Irygator umieszczamy co najmniej kilkanaście centymetrów nad linią ciała osoby przyjmującej wodę tak aby płyn spływał powoli. Jeżeli odczuwamy mocne parcie w początkowym etapie spływ wody jest za szybki. Tu należy chwilowo zacisnąć rurkę i odczekać aż efekt minie. Wlewamy pozostałą ilość wody z woreczka. Sugerowaną dawką jest 300-500 ml w niektórych wypadkach 1 litr.
4) Pojawienie się parcia na stolec powinno być sygnałem do zaprzestania wlewania wody. Nie zaleca się wypróżniania przy pierwszych parciach, czas, jaki powinniśmy odczekać to 10-15 minut. W tym czasie można leżeć na boku masując sobie brzuch, aktywność ruchowa nie ma jednak działania szkodliwego, a pozwala lepiej oczyścić się jelitom.

Podstawą przy lewatywie są dwie zasady bezpieczeństwa:

1) Temperatura wody
Maksymalna temperatura wody jaką wlewamy do jelita nie może przekroczyć 40 st. C. Właściwa temperatura waha się od 36 do 38 st. C przed dostarczeniem wody przez rurkę należy obowiązkowo sprawdzić jej temperaturę, zbyt gorąca spowoduje zniszczenie cienkiej błony śluzowej pobytu zbyt zimna może przyczynić się do ogólnego zaziębienia jelita i całego organizmu!

2) Ilość wlewanej wody
Ilość wody dostarczanej do jelita jest również ściśle określona. Bezpieczną wartością, jaką śmiało możemy dawkować partnerowi jest 0,5 litra niebezpieczną granicą jest wlanie do jelita ponad 2-3 litrów.

Częstotliwość zabaw w domowego doktora, który aplikuje posłusznej pacjentce lewatywę powinien wielce zwrócić naszą uwagę nadużywanie lewatyw i wykonywanie ich niemalże codziennie może skutkować zwiotczeniem jelit.
Opis zabiegu jest jego uproszczoną formą zobrazowania, a nie poradnikiem, warto przed zabawami, choć na chwilę sięgnąć do literatury fachowej!

Zobrazowanie teorii wykonywania lewatywy to jedno jak jest jednak z praktyką i zabawami seksualnymi? Czy lewatywa może podniecać i stać się głównym zabiegiem wieczoru?

Zabawy bdsm wymagają więcej od partnerów niż tylko szybkiego uderzenia biczem i pełnego podporządkowania ten dział erotyki jak żaden inny wymaga pełnego otwarcia intymności! Tu znajomość ciała drugiej osoby miejsc, które pieszczone potrafią sprawić wielką rozkosz i praktyk, na których samą myśl uległy staje się jeszcze bardziej posłuszny jest wręcz obowiązkowy! Dlatego lewatywa może być nowym wkroczeniem w sfery nie odkryte przeżyciem, które nie musi być okrzyknięte mianem aseksualnym!
Chwila, gdy druga strona odsłania części intymne kładąc się na boku i podkurczając jedną nogę albo przyjmuje pozycję kolanowo łokciowa czekając na kolejny ruch partnera wzbudza napięcie seksualne. Ukazywanie nagich części ciała to dopiero początek. Ten, który nie spróbuje wziąć w ręce rurkę doodbytową założyć na niej końcówkę powoli smarując wazeliną i nie wypości trochę wody aby wydobyć z niej powietrza nie pozna tego, że lewatywa potrafi dać wiele odczuć dominujących!

Podjęcie decyzji o wprowadzeniu do życia erotycznego lewatywy na pewno przyjdzie łatwiej osobą rozkoszującym się seksem analnym. Płukanie idealnie wyczyści odbyt z pozostałości i resztek pozwoli cieszyć się większa higienicznością stosunku pozbędzie się efektu parcia na stolec po zakończonych penetracjach.
Osoby, które stronią od seksu analnego również nie powinny się obawiać występującego bólu związanego z lewatywą. Wielkość nasadki rurki irygatora i jego nawilżenie mocno nie podrażnia ścianek owszem może być pewnym dyskomfortem, ale nie podstawą wystąpienia ostrego bólu.
Przyjemność związana z nagością i dostępem do otworu analnego to jedno drugą ciekawostką jest sam wpływ wody się przez ścianki do jelita! Płyn posiadający temperaturę od 36 st.C do 38 st.C dostarczany jednostajnie pod wpływem grawitacji niekiedy daje przyjemne ciarki, może wywołać efekt mrowienia dać odczucie ciepła i błogości! Pary wykonujące lewatywę w późniejszym etapie chwaliły sobie jej wpływ na jakość orgazmu, lekkość samopoczucia i rześkość umysłu! Relatywne odczucia można kształtować dodając do podawanego płynu cytryny, rumianku, soli! Lewatywy różnego rodzaju są inaczej odbierane przez organizm dzieje się to przez bardzo czułe i chłonne ścianki jelita, co daje możliwość wspólnej fascynacji dodatkami wprowadzając kolejne etapy eksperymentowania! Spotyka się lewatywy z soli i mydła, malin z cytryny, jednak same dodatki należy stosować z rozwagą i pamięcią, że mamy do czynienia z wewnętrznym organem ludzkim, który bardzo łatwo jest podrażnić!

Lewatywa jako kara, a może przyjemność dająca wiele satysfakcji to osobista kwestia indywidualna każdego z nas! Na pewno jej wykonywanie daje poczucie władzy dowartościowuje dominującą duszę pozwala według własnych wyobrażeń kierować jej przebiegiem. Nakazanie lewatywy uległemu to nieodzowny element decyzji, w którym możemy określać zawartość płynu, pozycję uległego czy czas, po jakim pozwolimy mu na wypróżnienie. Oczywiście są to czynniki względne, bo każdy człowiek jest inny i okres od zakończenia lewatywy do wypróżnienia może trwać zarówno 10 minut jak i w skrajnych wypadkach trzy, a nawet cztery razy więcej. Decyzyjność musi odpowiadać także fizjologii i kontrolowaniu sytuacji! Często tak się zdarza, że uległy nosząc w jelicie ponad pół litra wody ma wstydliwe wrażenie cieknącego płynu po udzie, marzy by go oddać, ale nie chce tak wstydliwego elementu przezywać przed partnerem! Decyzjność i sprawowanie dominacji powinno zawierać w sobie zrozumienie i rozsądek tylko wtedy zminimalizowane zgorszenie pozwoli uległemu zgodzić się powtórnie na zabawę w przyszłości!
Co, kiedy, ile i jak wyznacza pozycję upokorzenia pod nogami, jednak wiele osób odbiera lewatywę jako przyjemność rozbudowując coraz bardziej jej elementy i włączając gadżety seksualne. Korek analny zatykający odbyt pełny wody, motylek przyczepiony do łechtaczki kobiety i uruchomiony na najwyższe obroty to tylko niektóre przykłady rozbudowanego motywu łączonego z lewatywą!

Jak lewatywa może stać się ciekawym aspektem życia erotycznego?
Wystarczy trochę teatralności i inscenizacji, aby z tak gorszącego zabiegu zrobić naprawdę pociągającą grę erotyczną!

Przykładem zabaw mogą być:

– Rola doktora krok po kroku badającego ciało partnerki, który z pełnym profesjonalizmem przygotowuje rekwizyty na dłonie zakłada gumowe rękawiczki i jeszcze przed wprowadzeniem rurki do odbytu najpierw sprawdza tam temperaturę termometrem. Dopełnieniem może stać się klimatyczny gabinet, albo łóżko choć trochę przypominające lekarskie!

– Zabawa w męża, który odbiera tajemniczy telefon od osobistego doktora żony! Partnerka musi wybrać czy lewatywa ma być przeprowadzona w domowym zaciszu, albo w gabinecie lekarskim gdzie obcy mężczyzna będzie oglądał jej intymne miejsca? Jak myślicie, co wybierze?

– Zabawa w prostytutkę i pana, gdzie master ogląda intymne miejsca kobiety po całym dniu pracy i stwierdza konieczność oczyszczenia po wielu stosunkach! Każe prostytutkę klapsami tyłek nakazując lepsze oddanie się klientom, wykorzystuje packę najpierw delikatnie lejąc otwór analny a na koniec wykonując lewatywę

Zabawy mogą być tak zróżnicowane jak ludzka wyobraźnia, uczennica i pani dyrektor, tatuś i córeczka czy policjantka podejrzewająca mężczyznę o prostytucję! Liczy się samo podejście umiejętnie zainteresowanie i wzbudzenie podniecenia przed samym zabiegiem jest często kluczowym elementem, który pozwoli na rozluźnienie i spokojny oddech tak ważny przy wykonywaniu samej lewatywy.

Wskazanie lekarskie, higieniczna czynność albo wyrafinowana sex zabawa? Każdy postrzega lewatywę inaczej, przez swoją świadomość boi się jej lub przez fantazje pragnie zainicjować ten pierwszy raz. Najważniejsze jest postrzeganie samego zabiegu nie jako typowo szpitalnego, który spowoduje natychmiastowe niekontrolowane oddanie kału publicznie, a czynności, którą można wykonać w domowym zaciszu z partnerem. Przy tym zabiegu nie jesteśmy do końca skazani na bezwarunkowe odruchy organizmu upokarzającą nas przed drugą osobą. Poprawnie wykonana lewatywa ma nie tylko potencjał zdrowotny, ale odpowiednio wykorzystywana również seksualny!
A ty, kiedy zabierzesz swoją sukę na łóżko nakryte białym prześcieradłem?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *