Femdom, a bdsm

Medialny świat dominacji ukazuje jeden ujednolicony obraz, kobietę ubraną w lateksowy obcisły strój stojącą na podwyższeniu w długich cieniutkich szpilkach, gdzie pod jej stopami leży uległy niewolnik pokornie czyszczący błyszczącą powierzchnie buta. Wizerunek ten jest na tyle mocno generalizowany, że zatraca podstawową różnicę, między femdom, a bdsm wprowadzając mocną dezinformację dla osób dopiero rozpoczynających swoją drogę w nowym świecie. W obu przypadkach rysuje się model kobiety bogini sprawującą władzę nad mężczyzną, określającą jego obowiązki i zasady wprowadzające w życie ścisłą etykietę. Tu jej pragnienie staje się rozkazem, a najważniejszym celem zaspokojenie potrzeb i przyniesienie niewyobrażalnej przyjemności. Zarówno w bdsm i femdom uwidacznia się rola dominującej pani określającej praktyki i zachowania, trzymającej w ręku decyzję o nagrodzie czy karze. Dlaczego więc te dwie myśli są zupełnie inne, mimo wspólnej istoty dominy co różni bdsm i femdom i gdzie uwidaczniają się cechy ukazujące, że media się mylą?

Fizyczna i psychiczna władza kobiety nad mężczyzną, upokorzenie, a w późniejszym czasie ukazanie łaski to część czynników, które określają wyniosłą dominę. Dla niej jesteśmy skłonni do największych poświęceń i kompromisów dla niej oddajemy ciało i duszę pozwalając na praktyki, których pragnienia nigdy wcześniej nie odkrylibyśmy przed żadną kobietą w standardowej relacji. Zarówno w bdsm i femdom istota płci damskiej jest wartością nadrzędną, perłą, dla której mężczyźni z pełnią odpowiedzialności wypowiadają słowa „zrobię, co tylko zechcesz pani” są gotowi na służbę i oddanie byle tylko sprawić jej satysfakcję, jednak, co gdy kończy się noc i nastaje nowy dzień?
Czy stoimy przy łóżku pani z ciepłymi kapciami, wykonujemy jej polecenia mające oddźwięk w życiu codziennym, patrzymy dalej jak na cudowną dominę dla której jesteśmy w stanie paść na kolana i delikatnie lizać ją po opuszkach palców? Nie! Wracamy do codziennego zrównoważonego partnerstwa albo w wielu przypadkach poszukujemy nowego obiektu westchnień by poznać jej metodę tresowania, sposób odnoszenia się do niewolnika, metody tortury, które trafią głębiej niż tylko na nagie ciało!
Życie pokazuje największe różnice między femdom, a bdsm! W tym pierwszym każda noc jest dniem, gdzie Pani ubóstwiana jest za swoją inteligencję, urodę i zmysłowość, gdzie każdy jej gest znaczy więcej niż tylko zwykłe zwrócenie się w stronę uległego, stawia ją na stopniu niezaprzeczalnej przewodniczki związku, a kolejny dzień jest po to by dać nam nowe szanse okazania jej wdzięczności za dotyk za spojrzenie, pozwala wielbić ją stawiając na stopniu dominy!
Nowoczesne femdom nie propaguje totalnej dominacji płci żeńskiej, a wymaga od uległego dostrzeżenia w Pani charakteru, jej fantazji i potrzeb i obrania celu ich codziennego spełniania. Uległy powinien swoją uwagę zmysły i seksualność skupiać właśnie na partnerce szukać z nią porozumienia i spełniać fantazję, ale także ulepszać życie codzienne.
Femdom jest, więc nurtem, który wyraźnie stawia dominację kobiety nie tylko na tle seksualny, ale często jak pokazuje praktyka – życiowym. Tu rola bóstwa nie kończy się ze wschodem słońca, a zobowiązuje niewolnika stawać się ciągle lepszym w służbie u jej stóp! Wszystko to uwidacznia główne różnice między bdsm, a femdom! BDSM nie jest myślą filozoficzną, czy nurtem, a zbiorem seksualnych psychicznych i fizycznych praktyk gdzie jedna strona przyjmuję pozycję uległą, a druga dominującą! Oboje partnerów wykorzystując swoje rolę dąży do jak największego zaspokojenia erotycznego. Mimo długotrwałych sesji rodzącej się więzi między dwójką uprawiających miłość ludzi, kontaktów często ponad fizycznych, ale także psychiczny pozostawiających całą otoczkę erotycznych gadżetów na boku bdsm, kończy się w chwili, gdy zanika kontakt prowadzący do spełnienia seksualnego.

Wiele się ostatnio mówi, o związkach ludzkich, której są podstawą zabawy bdsm, jednak one tak naprawdę występują w mniejszości. Zabawy bdsm tak naprawdę są układami gdzie podstawą dominacji i uległości jest zazwyczaj sex i krążące wokół niego aspekty. Sytuacja, gdy uległy mężczyzna zgadza się na wszelkiego rodzaju ustępstwa wobec kobiety takie jak chłosta, wiązanie i innego typu zabiegi mają na celu wyzwolenie odpowiednich reakcji strach, ból itp, ponadto warto wiedzieć, że w bdsm nie zawsze ukazuje prawdziwe odsłonięcie twarzy, a niektóre sytuacje są po prostu inscenizowane w celu zwiększenia bodźców seksualnych. Bdsm jest specyficzną formą wzajemnej zależności, gdzie głos biorą seksualne pragnienia i chęci czucia jej władzy, byciu zależnym od kobiecego pragnienia, co wywołuje jeszcze bardziej wzmożoną adrenalinę! Uwielbienie kobiecości opiera się przede wszystkim na jej erotyzmie, scenach i praktykach wzbudzających strach, rozpacz i upodlenie, a na koniec oddające przyjemność przez osiągnięcie granicy!
Reasumując bdsm nie jest określeniem związku, a sztuką erotycznych zabaw to, że występują ono w małżeństwie czy w przelotnych znajomościach zweryfikowało tak naprawdę samo życie! Para, która wieczorem z swojego łoża robi miejsce tortur i wykorzystania, a następnego dnia żyje na równi jest typem związku wykorzystującego bdsm, natomiast małżeństwo gdzie proces dominacji kobiety odbywa się również i po za sypialnią określa całokształt modelu związku ukazuje femdom! Czy to oznacza, że femdom nie opiera się na erotyce?
Otóż nie, seksualizm i erotyczna strefa femdom to wielka podstawa. Kontakty intymne są tu jednym z motywów przewodnich, dzięki nim kobieta łatwo przejmuje kontrolę nad oddanym mężczyzną. Erotyka w femdom jest bodźcem i sterem i nie da się jej z tego wzorca związku wydzielić!

Niewolnictwo jako dobrowolny wybór na więcej niż jedną sesję, a na codzienne relację to kolejna rzecz odróżniająca femdom, od bdsm. Usługiwanie dominie jest tutaj dobrowolnym wyborem mężczyzny, w założeniu ma nie tylko nieść przyjemność seksualną, ale dawać radość i spełnienie w służbie kobiecie. Nie wszystkie kontakty z kobietą w femdom kończą się orgazmami karą czy nagrodą. Często okazaniem jej dominującej strony jest zwykły fetysz stóp, gdy uległy masuje Pani nogi po dniu chodzenia w pantoflach, albo układa jej bieliznę do szafy starając się zachować najwyższą dozę staranności. Liczenie na nagrodę chociażby w postaci orgazmu nie zawsze jest tutaj ważnym elementem, natomiast w bdsm kontakt ma na zamiarze otrzymanie uniesienia seksualnego. Różnice uwidaczniają się też w ustosunkowaniu samej kobiety dominującej. W femdom Pani pragnie, aby niewolnik służył też z wewnętrznej uczuciowej potrzeby i fascynacji, w bdsm domina stawia na swoje zaspokojenie seksualne i erotyczne. Tak jak w bdsm gorsety, szpilki, pończochy są częścią klimatu danej zabawy tak w femdom trudno by każda kobieta nosiła przez cały czas lateksowe wdzianko.

Zasady, etyka podporządkowywanie się kobiecie i pełna uległość wobec jej osoby oraz pragnienia sprawienia jak najlepszej satysfakcji to rzeczy łączące bdsm i femdom! Jednak przewodniczka związku, a seksualnych relacji to zupełnie inne rzeczy. Można pokusić się o stwierdzenie, że bdsm nie jest podobne do femdom, a jest jego dość często występującym elementem! Chwile erotyczne mają to do siebie, że wykonane się kończą poszukuje się następnych wdraża się nowe jeszcze bardziej ekstremalniejsze zabawy, a femdom trwa, jest tak kształtowane jak charaktery obojga płci tworzące związek raz jest strefą erotyczną raz wyrazem boskości naszej dobrodusznej pani! Czy mylenie tych dwóch pojęć jest całkowicie błędne, niekoniecznie ponieważ związki gdzie występują bdsm uzależniają się od relacji pragnienia dominacji i uległości wobec osoby wyzwalają w ludziach fascynację prowadzą często to zmiany charakteru związku nabierającego cech femdomowych! Jednakże kilka zabaw z chwilową znajomą, albo spotykanie się w celu uprawiania miłości przemyconej torturami nie jest czymś co określi femdom! Ten, kto codziennie patrzy na swoją Panią, ogląda jej wzrok, ruchy dłoni i zasypia przy nogach czując jej bliskość czekając na to, kiedy znów będzie potrzebny dla jej satysfakcji naprawdę zrozumie, czym jest dla serca femdom!
Praktyczne zastosowanie dwóch doktryn pokazało, że bdsm ratuje życie seksualne, a femdom związki!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *