Doświadczenie, a układy bdsm

W kręgu kontaktów towarzyskich i układów bdsm nie da się nie zauważyć dość mocno rysującej się zależności doświadczenia, a powodzenia nawiązania znajomości. Już na początku większości korespondencji padają pytania: „Jakie masz doświadczenie, uczestniczyłeś już kiedyś w takiej zabawie, jeśli tak opisz swoje dotychczasowe przeżycia i techniki jakie wprowadzałeś w życie” Czy zatem świat dominacji i uległości zamknięty jest dla ludzi, którzy wcześniej nie mieli realnej okazji poczuć jego smaku w rzeczywistym spotkaniu? Co w chwili, gdy czujemy w sobie niepohamowane pragnienie przeżycia sesji, jesteśmy pewni swoich preferencji, jednak dzieli nas od drugiej strony przepaść wieku posiadanej wiedzy i co trzeba podkreślić doświadczenia! Czy jesteśmy skazani na niepowodzenie? Jak jest z tymi kryteriami wyboru czy naprawdę brak doświadczenia może się przyczynić do klęski w kontaktach towarzyskich, być przeszkodą nie do przejścia w nawiązaniu związku bdsm i osiągnięcia erotycznej przyjemności! Wielkie dominy, dumni Masterzy, a niedoświadczeni słudzy z głowami pełnych marzeń. Przyglądamy się kontaktom towarzyskim!

Mimo iż pytania o doświadczenie są głównym wątkiem wielu korespondencji, pozorem jest, uznawanie go za jedyny najważniejszy czynnik wyboru. Ponad 30% dominujących kobiet, a nawet i dwa razy więcej dominujących mężczyzn nie skreśla uległych dopiero rozpoczynających swą przygodę z bdsm, wręcz odwrotnie często zainteresowani są zawarciem takiej znajomość, choć na jej powodzenie wpływa również sposób komunikacji, wyrażania myśli i okazywania fantazji seksualnych, co jest odmiennym dość rozległym wątkiem.
Ogólnie przyjęło się, że doświadczony uległy powinien posiadać umiejętność budowania głębokich relacji, znać etykietę być bardziej elastycznym, a co najważniejsze kreatywnym niewolnikiem w służbie Pani, osobą, która w łatwy sposób pozwoli zapanować nad swoimi myślami ruchami, kimś, kto zna drogę do przyjemności. Praktyki pokazują, że bdsm kieruje się jednak swoimi prawami i nie każdy uległy mając za sobą kilka spotkań, znający podstawy technik i elementy służby potrafi wypełniać wszystkie założenia strony dominującej. Nie każdy, który dostał szansę na realne spotkanie nabył umiejętność budowania klimatu wyrażenia prawdziwego oddania, czasem wręcz przeciwnie! Nawet doświadczeni ulegli umawiający się na spotkania, choć o tym nie mówią, gdzieś w głębi mają swoje oczekiwania, które niespełnione okazują się podstawą wyciągnięcia bądź nie wyciągnięcia przyjemności z układu.

Jedną z przyczyn wprowadzenia amatora w świat bdsm jest właśnie zachowanie doświadczonych osób nie zawsze w pełni zgadzające się z zamysłami osoby dominującej. Wielu mężczyzn w wieku powyżej trzydziestu lat w dużej mierze nie jest zainteresowanych jest stałymi układami, wolą szybkie przygody, otrzymywanie coraz to więcej adrenaliny z nową dominą, chcą znaleźć się w nowym miejscu i czasie spróbować czegoś nowego, ale jednak w głębi porównują i wybierają to co dla nich najwygodniejsze, są nastawieni na coraz to dalej idące zabawy, co nie zawsze odpowiada wszystkim kobietą, które starają się układać wygląd zabaw wobec swoich oczekiwań, potrzebują chwili rozmowy o tym co właśnie się przeważyło, wspólnych fantazji, ewentualnych założeń, chcą by jeszcze przez chwilę ktoś patrzył na nie z wdzięcznością i podziękowanie, a ni szybko ubierał koszulę i wychodził po przecież firma nie może funkcjonować bez niego, bo musi do domu zanieść zakupu.

Wzrok pełny olbrzymiej fascynacji, iskier podniecenia i odpowiedź na pytanie „Zrobisz dla mnie wszystko” jest do odnalezienia w niedoświadczonym niewolniku! I nawet brak umiejętności w przypadku wykonywania technik, zielony listek w kwestiach bezpieczeństwa przestaje się liczyć!

Niedoświadczony młody fanatyk bdsm ma szanse stać się niewolnikiem dominy, z następujących przyczyn:
Pani posiadając pod swoją twardą ręką amatora o wiele szybciej zyskuje tak potrzebny osobie dominującej autorytet. Młody pies podatny jest na środki wychowawcze i elementy motywujące go do posłuszeństwa. Lateksowe stroje, wyszukane zabawki bdsm jak i sytuacje są dla niego istnym zastrzykiem podniecenia, w którym jest w stanie oddać się bezgranicznie Pani. Do tego wszystkiego dochodzi olbrzymi podziw dla nabytych umiejętności dominy, spokoju i pewności przeprowadzenia sesji, przez to wszystko jest łapany w magiczną pułapkę fascynacji. Trzeba zdać sobie sprawę, że w chwili, gdy mamy do czynienia z osobą niedoświadczoną do tego jeszcze o dość młodym wieku trafiamy na nie do końca rozwinięte poglądy i pragnienia seksualne, amator jest chętny spróbowania wszystkiego, na co mu się tylko pozwoli by tylko świetnie się bawić, jest to dobra okoliczność, dla dominy, która ma ułatwioną rolę treserki. Buduje sobie niewolnika od podstaw na jego fascynacji i mocnych zastrzykach podniecenia i perwersji, a on pochłania od niej każde słowo z olbrzymią wdzięcznością! Wielu niedoświadczonych ludzi charakteryzuje się niepohamowanym pędem na rzeczy, o których tak naprawdę nie ma pojęcia, również i tutaj domina nie napotyka problemów z łamaniem niewolnika i coraz szybszym przekraczaniem granic, odnajduje to, czego nie odnalazła podczas zabaw z doświadczonymi. Wymienione elementy nie pozostawiają również obojętności w samym umyśle dominy, kobieta czuje się podbudowana doceniana czuje respekt i szacunek do swojej osoby, a dodatkowo ma kochanka, któremu nie brak jest sił witalnych! Wydawałoby się, że związek idealny jednak posiada on również swoje złożoności i niebezpieczeństwa.

Cała dominacja nad młodym niedoświadczonym mężczyzną może przerodzić się w relację mama i syn, gdzie kobieta ciągle karci niedoświadczonego, a on bez inwencji bez krzty własnej wyobraźni idzie za nią ślepo. Po drugie wychowanie sobie niedoświadczonego niewolnika nie jest wcale takie proste, na jakie wygląda! To seria kompromisów, wyrażenie cierpliwości ze strony dominy, niekończąca się nauka podczas spotkań, kiedy wreszcie przyjdzie zasłużona przyjemność może zapytać domina. I ostatnia w tym etapie uwaga to brak odpowiedzialności za swoje decyzje i słowa, często spotykany brak konkretności i wycofywanie się z ustaleń w ostatnim momencie. Przez to wszystko osoby młode i mało doświadczone muszą na początku udowodnić pani, że swoją osobą reprezentują naprawdę dojrzałe poglądy i przemyślane chęci wdrażania się w układ bdsm.

Przypadek dominujących mężczyzn i niedoświadczonych uległych kobiet jest zupełnie inny niż relację, dominy i młodego faceta. Wiele doświadczonych masterów marzy o pięknej kuszącej studentce, która w rytm jego zamysłów będzie coraz bardziej stawać się oddana i podatna na wszelkie nawet najgłębsze pragnienia. Master chętniej niż domina przyjmie na służbę osobę młodą, która nigdy nie była w takim układzie choćby przez wzgląd na swoje fantazje seksualne o fizyczności niniejszej istotki, tu różnica wieku nie jest żadnym czynnikiem odpychającym wręcz przeciwnie, można szybko wrócić do czasów młodości!
Oczami niedoświadczonej również jest to pozytywnym stroną, dwa razy starszy mężczyzna posiadający doświadczenie już na starcie otrzymuje głęboki szacunek i respekt. Domin posiadając pod sobą młodą jeszcze nie do końca utwierdzoną w pragnieniach seksualnych dziewczynę realizuje wszystkie swoje zamysły, jakie nie udało się urzeczywistnić z inną partnerką, wybiera dla siebie te praktyki bdsm, które są dla niego najodpowiedniejsze, a niedoświadczona kierowana ciekawością i odkryciem tego, czego jeszcze nie przeżyła prowadzona jest z zadowoleniem przez wszystkie te ścieżki. W miarę stawiania kolejnych kroków relacja, w jaką zapadł dwie osoby staje się oazą seksualnej przyjemności, dziewczyna znajduje akceptację, zrozumienie, czuje się ważna, a dodatkowo poznaje, czym jest cudowna przyjemność seksualna i jak wspaniale jest przeżywać wszystkie perwersje. Świat zewnętrzny przestaje się dla niej liczyć. Dla samego domina jest to również możliwość spełniania własnego wewnętrznego ego, niedoświadczona nie porówna go z innymi masterami, nie wytknie mu błędów, zacznie przejmować jego fantazje i sposób prowadzenia sesji. W wielu wypadkach taki układ jest rzeczą, którą dominujący pamięta przez długie lata, jednak, czemu tak mało takich par nie potrafi przetrwać próby czasu?

Niedoświadczone kobiety często wraz z uzyskaniem akceptacji, zrozumienia i zadowolenia zaczynają także patrzeć na sferę poza sypialnianą, w której nie istnieją, a dla których nie ma dla nich miejsca. Mężczyźni najczęściej mają swoje rodziny, pracę bądź obowiązki, także nie są zainteresowani tworzeniem związku a odkrywaniem przyjemności w doktrynie bdsm, dla nich bdsm to nie związek opierany na maledom to chwila gdzie się spotykamy dajemy z siebie wszystko, a potem zostawiamy w głowie przyjemne wspomnienia nie planujemy wspólnych wyjazdów, mieszkania czy życia! Brak dbałości o sfery uczuciowe niedoświadczonej młodej kobiety, eliminowanie jej z własnych planów pozbawia ją uczucia potrzebności, stawia znak zapytania pod tematem, po co te wszystkie starania, aż w końcu układ się zmierza ku zakończenia. Zagrożeniem dla osób dominujących w spotkaniach z niedoświadczonymi jest zbyt wielka pobłażliwość dla seksownej istotki. Mężczyźni naginają swoje preferencje by pozwolić spełnić i jej fantazję, z czasem widok twardego charakteru walczącego o swoje miejsce i sprowadzającego umysł uległego do poddania przestaje istnieć, z mężnego wiedzącego, czego master staje się zgadzającym się na wszystko kociakiem! Taka rola osoby dominującej może wyrządzić krzywdę nie naszemu autorytetowi, bo przecież i tak się nikt nie wie, ale samej uległej, która w przyszłości może przeżyć naprawdę bolesną szkołę pisząc się na spotkania i relację z zupełnie obcym mężczyzną, to będzie dla niej bdsm, którego nigdy wcześniej nie znała!

Postrzeganie kryterium doświadczenia jako najważniejszego czynnika niekiedy staje się też powodem do kłamstwa. Zdarzają się sytuacje, że amator tak bardzo pragnie przeżyć sesję bdsm, że jawi siebie w świetle człowieka będącego w tematyce od lat! Takie zachowanie może mieć wręcz katastroficzny skutek, ponieważ druga dominująca strona opiera swoje praktyki i dobiera zabawy do możliwości uległego. Rzucony na głęboką wodę, skrępowany poddany ostrej dominacji i torturowany przestaje odczuwać podniecenie, wpada w panikę strach, napina mięsnie nie wykonuje poleceń, a przez nieodpowiednie ruchy może skazać się na urazy fizyczne nie mówiąc już o tych pozostających w głowie! Bdsm i jego otoczka przyjemnie wyglądają z zewnątrz jednak wiele technik wymaga od obu stron wiedzy, zaangażowania ostrożności!

Istnieje jeszcze jeden paradoks, otóż krążą słuchy, że dwoje niedoświadczonych ludzi nie jest w stanie złączyć się w związek bdsm i uzyskiwać to, do czego dochodzi niedoświadczona uległa i wieloletni master. Nic z tych rzeczy! Doświadczenie w bdsm nie jest mierzone stopniem opanowania węzłów, elektrostymulacji są to techniki, które służą jako narzędzia w osiągnięciu zamierzonej ekstazy. Nową parę do szczytu popychają pragnienia, oboje są pewni tego, czego pragną, uczą się czytają próbują zdobywać wiedze, aż wreszcie przenosić ją w rzeczywistość z mniejszym bądź większym skutkiem, oczywiście nie omijając błędów. We własnym stopniu po małym kroczku osiągnąć pewien stan dominacji, zaczną od lania pośladków wiązań, a potem zdecydują, co dalej! Samokształcenie jest bardzo cenionym przejawem pragnienia bdsm, tu jednak trzeba uważać by nie nabywać zbyt wielu błędów, nie przyswajać informacji, które mogą stać się powodem wspólnej krzywdy w przyszłości!

Bycie niedoświadczony bez bagażu godzin zabaw i praktyk nie jest niczym godzącym w nasze preferencje i pragnienie seksualne, nie powinno nam też odbierać własnej wartości, a tym bardziej prowadzić do kłamstwa. Oczywiście jest to pewnym utrudnieniem w kontaktach towarzyskich, jednak nie skreśla naszych szans na układ bdsm! W chwili próby znalezienia partnera bądź partnerki musimy ukazać naszą wartość, to, że jesteśmy godni wejść w tą drogę nauki, pokazać, że dojrzale myślimy, że mamy czyste pragnienia oraz zakorzenioną w sobie iskrę przyjemności. Bycie niedoświadczonym daje także jedyną okazję przejścia przez cudowną drogę nauki, gdzie poznamy perwersje, fetysze i bardziej techniczne zabawy. Właśnie czas, w którym zaczniemy zdobywać realne doświadczenie w zabawach bdsm zapamiętamy na zawsze!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *