Dominujący, uległy, a może switch?

Pragniesz zmienić swoje życie intymne wkroczyć na ścieżkę przyjemności bólu i upokorzenia połączonego z perwersjami doprowadzającymi w końcowym efekcie do ekstazy musisz najpierw głęboko zastanowić się na swoimi preferencjami, pragnieniami i czynnościami, jakie przyniosą ci spełnienie inaczej sztuka bdsm może stać się dla ciebie odrażająca, a z kontaktów intymnych i doświadczeń możesz wynieść tylko doświadczenia, do których już nigdy nie wrócisz.

Orientacja i obranie odpowiednich upodobań w przypadku, gdy żyjemy w związku i chcemy odkrywać nowe aspekty seksu płynącego z wdrażania bdsm tak naprawdę zależy nie tylko od nas, ale najczęściej również od drugiego partnera. Kompromis i dostosowanie się do potrzeb i upodobań drugiej połowy to nie jest nic nienormalnego, a zwykła kolej rzeczy. Jeżeli partnerka wykazuje władcze preferencję, uwielbia mieć zachcianki i nieoczekiwane prośby, lubi, gdy w życiu codziennym tak silny i twardy z charakteru dziś leży pod jej nogami ubóstwiając paluszki warto, jeśli zaczniesz zgłębiać uległość, a wtedy można dać drugiej stronie jeszcze większa satysfakcję.

W małżeństwie czy związku nieformalnym decyzja o przyjęciu odpowiedniej orientacji powinna być wynikiem wspólnego porozumienia, jeśli dwójka partnerów uwielbia nieokrzesany seks pełny wulgaryzmów i elementów brutalności gdzie wyzwiska są na porządku dziennym łatwiej będzie przejść do systemu kar i nagród, spróbować aspektu bondage i dać drugiej stronie pełną swobodę zajęcia się związanym ciałem.

Spornym aspektem, może być, gdy dwie osoby wyrażają chęć przejęcia dominacyjnej roli wtedy potrzebne jest porozumienie i zamiana ról polegająca na przejściu z dominacji na uległość i odwrotnie. W tym przypadku przed rozpoczęciem zabaw należy jasno ustalić między sobą zasady, próby kierowania zabawami i czynnościami seksualnymi przez uległego są niewskazane i mogą się zakończyć nieudaną wieczorną sesją oraz niekiedy długo trwającą kłótnią. Wiele osób doświadczonych w klimacie twierdzi, że switch jest wymagającą formą przeobrażenia stawiającą przed kochankami wyzwania odbierania przyjemności z tortur, spankingu czy cbt, udawanie przyjemności i jęków rozkoszy z podwiązywania jaj czy rimmingu w chwili nasilenia i przechodzenia do bardziej ekstremalnych doznań może stać się wręcz niechciane i nie do wytrzymania. Wiele osób stosując switch w praktyce po pewnym czasie na stałe znalazło swoją jedną pozycję w hierarchii orientacji bdsm, być może to dobry sposób na odnalezienie i twojego miejsca.

Osoby, których wybór nie jest uzależniony od preferencji partnera/partnerki są singlami, żyją w wolnych związkach bądź poszukują znajomości do wspólnego odkrywania klimatów bdsm, a nie są całkowicie pewni swojej orientacji, muszą dobrze przemyśleć swoją rolę zapoznać się z negatywnymi i pozytywnymi aspektami. Single mają utrudnione zadanie, ponieważ nie zawsze spotykają na swojej drodze ku doświadczeniu partnerkę tolerancyjną, która jest w stanie wybaczyć błędy i nakierować myśli i postępowanie na właściwy tor, niekiedy zdarza się, że sami dotąd nie uczestnicząc w sesji znajdują się w sytuacji gdzie druga niedoświadczona osoba oczekuje od nich wsparcia zrozumienia i wprowadzenia w dominację.

Warto przed realnym sięgnięciem do doktryny bdsm spróbować odegrać swoją rolę w cybernetycznym świecie przez wyobraźnię mowę i sposób wyrażania żądz oraz odnoszenia się do drugiej strony rodzi się napięcie, które stopniowo trzeba kontynuować i kontrolować.

To czy jesteś dominujący(ca) czy uległy, tak naprawdę zdradza twoje usposobienie i wyobrażenia, jakie sprawiają ci przyjemność. Dalej nie jesteś pewien swojej preferencji zobacz, może odpowiednie upodobania i sytuację pasują do Twojej osoby i pozwolą ci zrobić pewny krok na przód do nowych niekrytych jeszcze doznań.

Dominujący(ca), – jeżeli od zawsze byłeś panem sytuacji i nie ukrywałeś tego podczas kontaktów intymnych dążyłeś do pozycji i pieszczot spełniających twoje oczekiwania, kierowała tobą chęć poszukiwania coraz lepszych i wyraźniejszych bodźców seksualnych wprowadzających perwersje, kontakty nie tylko w małżeńskim łożu, a tym bardziej, jeśli twój głos, gesty i sytuacje wywierały pewnego rodzaju nacisk w coraz śmielszych zabawach seksualnych przekonując rozmawiając próbując dożąć do osiągnięcia tego jednego wymarzonego pragnienia masz predyspozycję do roli dominującej.

Układanie planów kolejnego zbliżenia, wybieranie coraz to nowych miejsc, a nawet używanie wulgaryzmów i erotycznych szeptów wspomagających podniecenie także jest pewnym czynnikiem przesądzającym. Pragnienie poczucia szacunku, podziwu i całkowitego wyrażenia swoich żądzy oraz nie bagatelizowanie pragnień drugiej osoby jest wręcz wymagane. Odnosisz przyjemność widząc jak partner/partnerka jest w siódmym niebie poprzez twoje działania, podniecają cię nie tylko nagość i możliwość penetracji, a sytuację, w których masz możliwość zrobienia więcej z ciałem drugiej osoby widzisz jej obawę przed nowością, a potem zadowolenie z powierzonego ci zaufania możesz spełnić się w roli domina, którzy karze, gdy trzeba i nagradza za dobre zachowanie.

Gdy mężczyźni odbierają satysfakcję z prowadzania nowych perwersyjnych zabaw i zgody partnerki na realizację rzeczy dotąd nie odkrytych oraz jej chęci brania udziału w takich kontaktach same panie mające predyspozycję dominującą postępują zupełnie inaczej.

Płci pięknej ciągle brakuje zainteresowania ich ciałem, rzadziej mówią o fantazjach, ale gdy istnieje taka możliwość są odważniejsze w ich realizacji. Kobiety, które chcą czuć się piękne i podziwiane, pragną zwracać uwagę swoim ciałem ruchami i widzieć ułożonego wielkiego mężczyznę pod swoimi niewielkimi nóżkami mogą naprawdę wiele wynieść z bdsm i przez rozkazy nauczyć partnera postępowania i zainteresowania innymi częściami ciała niż tymi powszechnie pożądanymi, tu jest linia początku odnalezienia się w nowej roli.

Uległy(a), – zawsze czułeś, że dla partnerki jesteś w stanie zrobić wszystko by przynieść jej satysfakcję i zadowolenie nie wstydziłeś okazywać swoich myśli twoje zmysły były nastawione na ciągłe odbieranie jej wdzięków nie tylko płynących z wielkości biustu i koloru majtek, ale także sposobu ubierania się zapachu dotyku masz predyspozycję na uległego sługę.

Mówią, że mężczyźni to zdobywcy i satysfakcję odnoszą wtedy, kiedy uda im się zainteresować sobą kobietę, chcą być przyczyną jej niecodziennego orgazmu i zawsze podporządkowują sobie słabszą płeć byle tylko spełnić swoje zachcianki i zaspokoić rozstrojone ego, jednak co piąty mężczyzna jest w stanie spełnić każdą prośba, a tym bardziej zachciankę erotyczną kobiety, podnieca ich bycie narzędziem w służbie satysfakcji i niemoralnych fetyszy. Podniecenie płynące z małych stópek, dłoni, filigranowego ciałka staranie przygotowanego do wypieszczenia i niekończąca chęć dotyku, okazywania jej uwagi i ubóstwiania nie tylko intymnych miejsc, a głosu, cery, włosów skóry to najważniejsza cecha wpływająca na znalezienie sobie miejsca w uległości.

Ile razy biegłeś za kobietą i przepraszałeś, kiedy nawet nie miała racji, rezygnowałeś z przyjemności, gdy nie chciała się kochać, bałeś się, że ktoś was zobaczy gdy robiliście to niedaleko zaludnionej plaży, jeśli twoje postępowanie będzie podobne w kontaktach intymnych nie będziesz miał problemów z przystosowaniem się do odkrywania uległości w bdsm.
Bycie uległym przynosi wiele niewiadomych adrenalinę, z zaskaujacych rozkazów, możliwość odkrycia kobiecej seksualnej świadomości, która co pokazuje praktyka jest wielce potężniejsza niż męska. W spełnianiu roli uległego znika potrzeba wymyślania nowych pozycji i prób urozmaicenia seksu, a w każdej sesji widzi się w jej ciele coraz lepsze podniecające rzeczy i stara się coraz skrzętniej wykonać rozkazy, aby wstrząsnął nią dreszcz ekstazy.

Uległa kobieta nie zawsze wykazuje swoje oddanie bezinteresownie by tylko dać mu największą przyjemność, a sama spocząć na laurach. Przede wszystkim u płci pięknej do uległości prowadzi podniecenie związane z siłą charakteru, męskością i zawziętością u panów, jednak kobiety także wymagają pewnego rodzaju zainteresowania. Chcą, aby mężczyźni rozkazujący wykonywanie im odpowiednich czynności dawali im także odczuć dalekie zainteresowanie, kobiecością, dlatego tak skrzętnie przykładają się do dominujących zabaw, czując, że ich wdzięki są w kręgu największego zainteresowania.

Switch – zmiana orientacji z dominującej na uległą i odwrotnie z pozoru wydaje się prosta i dość przyjemna, jeśli chcemy być osobą kontrolującą sytuację wywierającą perswazję psychiczno-fizyczną by odnieść olbrzymia satysfakcję i cieszyć się z oddania i sumiennego wykonywania rozkazów jesteśmy dominujący, jeśli ciekawi nas jak dziś ukarze nas druga strona odgrywając się za wszystkie zabawy, które nie zawsze przynosiły jej pozytywne odczucia i chcemy poznać jej erotyczne myśli jesteśmy ulegli.

Częste zmiany swoich preferencji w zabawach mogą spowodować, że osoba uległa ni skąd ni zowąd sama nakazuje jak ma karać i zajmować się związanym ciałem, a wtedy cały czar klimatu pryska jak bańka mydlana. Aby nie pojawił się tzw. „SAM” należy rozumieć swoją rolę i spełniać ją w jak najlepszym tego słowa znaczeniu stać się przedmiotem działającym dla przyjemności drugiej osoby.

Jeżeli odczuwasz pragnienie by partnerka ułożyła ciebie w odpowiedni sposób, zadała ci kilka klapsów, związała ręce, zasłoniła oczy i wykorzystała według własnego uznania, a w czasie trwania sesji przychodzą myśli i pragnienia związane z niewoleniem dominującej partnerki masz predyspozycję do preferencji switcha.

Zmiana preferencji nie występuje w związkach gdzie dana osoba zgadza się na totalną dominację przyjęła rolę służącego/służącej i czuje, że odnajduje satysfakcję w tym, co robi, bycie kimś innym na siłę mija się z założeniami i nie sprawi prawdziwej przyjemności.

Nie zależnie, jaką rolę przyjmiesz staraj się wykonywać ją z największym zainteresowaniem i starannością. Początki nie zawsze bywają przyjemne, kiedy opaska ściska trzon penisa sutki pieką od zacisków, a druga strona już szykuje dildo by nie dać ci ochłonąć nie jest łatwo przełamać siebie, do głosu oprócz leków i strachu warto cały czas dopuszczać podniecenie, które jest głównym motorem napędowy twojej roli. Rzucanie się na głęboką wodę sądząc, że wytrzyma się rzeczy dotąd nieznane nie jest najlepszym rozwiązaniem prawdziwy dominujący, uległy czy switch zawsze nie tylko fizycznie gotowy jest do swojej roli, ale także rozumie aspekty psychiczne orientacji, którą przyjął w bdsm i dzięki zgodności przekonań osobowości i oczekiwań zaczyna odnosić spełnienie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *