BDSM jak zacząć?

Czy kiedykolwiek pragnąłeś zawiązać swojej partnerce na oczach opaskę, rozebrać ją do naga, spętać jej ręce, nogi i dać kilka ostrych klapsów w wypięte pośladki? A może fantazjujesz stać się uległym sługą będącym na potrzeby całowania stóp i czyszczenia ostrych szpileczek swojej dziewczyny? BDSM jako brutalna dewiacja seksualna i skrajność prowadząca tylko do bólu to mit wymyślony przez ludzi nie znających podstaw doktryny! Nie musisz znać profesjonalnych technik wiązania i sposobów na głęboką penetrację ani trudnych do zapamiętania słownikowych pojęć do wejścia w świat bdsm jedynie wymagana jest pewność spełniania najbardziej gorętszych erotycznych fantazji!

Pierwszym najistotniejszym tematem jest samo podejście do doktryny bdsm, w brew powszechnie panującym opinią nie jest ona źródłem przemocy, złości i nienawiści, a rzeczywistością gdzie dwoje partnerów stają przed tysiącami tematów tabu i setkami perwersyjnych skrajności tworzących rzeczywistość gdzie dwoje ludzi decydują się na wykonywanie czynności, jakich wcześniej brakowało w klasycznym współżyciu. Tu muszą być świadomi podejmowania ryzyka celem osiągnięcia jak największych doznań seksualnych, być gotowi do korzystania z nacisku nie tylko fizycznego, ale również psychicznego.

W Internecie codziennie padają pytania: „Podoba mi się bdsm, chciałbym zacząć tylko, od czego?”, „Jakie techniki dla amatora?”, „Podoba mi się ból czy w takim razie bdsm jest dla mnie?”

Rozpoczynanie przygody od uczenia się technik bondage, spankingu, suspension jest błędem. Zabawy wykorzystujące profesjonalne narzędzia i akcesoria są elementami, do których powinno się dochodzić stopniowo, o których wiedze należy pozyskać najpierw na poziomie teoretycznym dopiero później praktycznym. Rozpoczynając przygodę z bdsm należy najpierw nauczyć się kreatywnie wykorzystywać podniecenie, nie zatracać myślenia w jego kulminacyjnych momentach nabyć umiejętność mniejszego odczuwania bólu, gdzie ponad jego stan wychodzi satysfakcja seksualna. Często, bowiem bywa tak, że skutki bicia pośladków bardziej odczujesz następnego dnia niż w tracie trwania zabaw. Tak naprawdę po paru godzinach zobaczysz gdzie drapała cię osoba dominująca mimo tego, że nie przypominasz sobie, aby jej paznokcie znajdowały się w twojej skórze. Dalsze zagłębianie się w sztukę bólu i przyjemności sięga już korzeni s/m i w przyszłości w zależności od praktyk, jakie przynoszą przyjemność, a jakie dyskomfort można decydować czy zagłębiać się w tym odrębnym temacie.

Jak bdsm, to stała orientacja, domin i uległa bądź Pani i Niewolnik! Nie zawsze!

Dla osób, które nie miały styczności z doktryną, a dopiero rozpoczynają swoją drogę obieranie jeden stałej pozycji nie jest wymagane. Swoje preferencje tak naprawdę odkrywamy dopiero w czasie trwania zabaw. Najlepiej wziąć partnerkę za rękę usiąść w miejscu gdzie świat zewnętrzny nie będzie rozpraszał waszych myśli i porozmawiać o swoich fantazjach. Rozmowę można przeprowadzić w formie pytań i odpowiedzi, quizu, bądź karteczek, które wspólnie będziecie później czytać na głos. Powinieneś słuchać partnerki, tak samo jak ona ciebie! Zaufanie odgrywa tutaj najważniejszą rolę. Negocjacje z partnerką powinny być delikatne, a wymuszenie danej praktyki seksualnej na początku zabaw w ogóle nie powinno mieć miejsca!

Jeszcze przed rozpoczęciem łóżkowych igraszek musicie ustalić między sobą jasne i klarowne zasady, najlepiej przedyskutować całą scenę kilkukrotnie, tak, aby w trakcie zaistniałego podniecenia nie niszczyć relacji. Sytuacja jest podobna do scenicznego aktorstwa musicie jak najlepiej odgrywać swoje rolę, jednak z tą różnica, że robicie to dla samych siebie! Nie decydujcie się na praktyki, które sprawią wam dyskomfort, ból, które są niebezpieczne w wykonaniu i o których nie macie odpowiedniej wiedzy.

Kolejnym krokiem będzie decyzja o obraniu chwilowej orientacji. Warto w tym przypadku sięgnąć do poradnika uległy, dominujący, a może switch, który z pewnością pomoże w wyborze najlepszej dla was roli. W pierwszych krokach zabaw nie warto trwale obejmować jednej orientacji. Zmiana w domina bądź uległego pozwoli poznać wszystkie aspekty wynikające ze służby, pokory, oddania i bólu, co najważniejsze jest etapem w którym uwidaczniają się czynniki wywołujące napięcie seksualne i mające decydujący wpływ na kształtowanie się osobowości w przyszłości.

Ostatnią kwestią, która pozostała przed wejściem do łóżka jest odpowiednia relacja! To właśnie komunikacja między dwojgiem osób uprawiających praktykę jest motorem podniecenia danej sceny, musi występować w niej pewność swoich przekonań dążenie do ujawnienia dominacji i uległości. Relację można urozmaicać według własnego uznania wprowadzać w nią przekleństwa, tok mowy motywacyjnej np.: Natychmiast wyliż moje stopy, są tak zmęczone po całym dniu chodzenia w pantofelkach, jak dobrze się spiszesz, może pozwolę podetrzeć ci językiem moje płatki po zakończeniu swojej toalety”

Relację powinny być jednostajne niewprowadzające pytań „czy mogę, co teraz będziemy robić”, to powinno być określone jasno w scenariuszu zabawy. W trakcie trwania igraszek jak najbardziej jest możliwość zamieniania się rolami, warto korzystać z spontaniczności i zrobić to od razu niż w przyszłości czekać na kolejną sesję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *